Czy to Twoja firma?

BET - BUD TRANSPORT sp. z o.o. praca

Gdańsk

W sercu dynamicznie rozwijającego się Gdańska, znajduje się Bet-Bud Transport – firma, która jest synonimem niezawodności i profesjonalizmu w branży transportowej. Nasza historia jest świadectwem zaangażowania i ciężkiej pracy, co potwierdzają takie projekty jak wykonanie prac ziemnych dla prestiżowej Akademii Medycznej w Gdańsku czy budowa nowoczesnego Centrum Handlowego FORUM Gdańsk. Te znaczące przedsięwzięcia nie tylko umocniły naszą pozycję w branży, ale także przyczyniły się do rozwoju infrastruktury regionu.

W Bet-Bud Transport stawiamy na kompleksowość – nasze usługi obejmują dystrybucję magazynową, zapewniając szybki i bezpieczny transport towarów, a także oferujemy pełny załadunek ciężarowy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ładunek jest inny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, gwarantując dostosowanie do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Specjalizujemy się również w pracach ziemnych. Nasze doświadczenie w zakresie wykopów, nasypów i dostawy kruszywa pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i terminowość w tej dziedzinie, dlatego zawsze działamy z najwyższą starannością.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to możemy zapewnić, że nasze usługi są wykonywane z pasją i zaangażowaniem. W Bet-Bud Transport wiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa, a nasza praca to nie tylko przewóz towarów, ale także budowanie trwałych relacji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już nam zaufali.

BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Warszawa
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Katowice
  6. Lubin
  7. Kwidzyń
  8. Rypin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BET - BUD TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • 1 400 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie biura, zmywanie naczyń, prace ogrodnicze i porządkowe wokół biura

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku