ELIT Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ELIT Polska sp. z o.o. praca

Kraków

Czołowy dystrybutor części motoryzacyjnych członek światowej grupy kapitałowej LKQ -

ELIT Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing prawo i administracja państwowa

Oferty pracy ELIT Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELIT Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa ELIT Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

ELIT Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Bielsko-Biała
  6. Katowice
  7. Łódź
  8. Żory
  9. Bydgoszcz
  10. Krzeszowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ELIT Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Bielany Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • rozkładanie akcesoriów i części motoryzacyjnych na półki magazynowe;
      • zbieranie towarów z półek;
      • kompletacja zamówień;
      • pakowanie towarów do wysyłki dla klientów;
      • praca z czytnikiem kodów kreskowych;
      • praca trzyzmianowa, w systemie tydzień/tydzień (6-14, 14-22, 22-6)

      Wymagania

      • zaangażowanie, chęć nauki i rozwoju, motywacja do pracy;
      • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;
      • umiejętność pracy w zespole;
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • jeżeli nie masz doswiadczenia, wszystkiego Cię nauczymy;
      • uprawnienia na wózek widłowy z egzaminem UDT będą dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • umowę o pracę od początku zatrudnienia z wynagrodzeniem zasadniczym na poziomie rynkowym;
      • przejrzysty i atrakcyjny program premii i bonusów (za mierzalne efekty pracy);
      • możliwość przystąpienia do szerokiego pakietu prywatnej opieki medycznej oraz do grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie oraz najbliższych;
      • objęcie pracowników Pracowniczymi Planami Kapitałowymi;
      • bezpłatny dojazd na każdą zmianę z 4 punktów Wrocławia;
      • duże zniżki pracownicze na zakup towarów z asortymentu firmy;
      • atmosferę w pracy służącą szybkiemu zaadaptowaniu się w nowym środowisku.

Pracodawcy w Krakowie