Trade Home Sp. z o o.

Czy to Twoja firma?

Trade Home sp. z o.o. praca

Warszawa

Trade Home Sp. z oo o. " - jedna z pierwszych ukraińskich firm, która od ponad 10 lat zajmuje się produkcją wyrobów tekstylnych i zajęła wiodącą pozycję dzięki szerokiemu asortymentowi i wysokiej jakości towarów.

Trade Home Sp. z o o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Trade Home Sp. z o o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trade Home Sp. z o o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Relacji z klientami

    Pocketsquare sp zoo
    • 7 000-20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    TKM sp. z o.o.
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    Polecana Popularna
    Dodana

    BOWIM S.A.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Trade Home Sp. z o o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Trade Home Sp. z o o. - oferty archiwalne

  • Menedżer sprzedaży

    • Warszawa
    • pełny etat
    • A teraz ponownie zwiększyliśmy wolumen i uzupełniamy nasz zespół młodymi specjalistami na stanowisko - Sales Manager w polskim oddziale firmy

      Zakres obowiązków

      • negocjacje biznesowe
      • wykonywanie telefonów do klientów

      Wymagania

      Nasz idealny kandydat:

      • posiada doświadczenie w negocjacjach biznesowych na różnych poziomach komunikacji – od 1 roku;
      • na poziomie specjalistycznym opanowuje wszystkie techniki sprzedaży, począwszy od „cold calling”;
      • umie pracować z programami komputerowymi MS Office, 1C (w tym tworzenie tabel i prostych formuł w Excelu);
      • ćwiczy i zna zasady pracy z podstawową dokumentacją (formułowanie umowy, wystawianie i wystawianie faktury, przygotowywanie faktur, kompetentne pisanie pisma biznesowego itp.);
      • biegle posługuje się językiem polskim (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem);

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      • Wynagrodzenie - stawka zł +% od sprzedaży ;
      • Możliwość zwiększenia dochodów dla najlepszych z naszego zespołu (dodatkowe premie, wzrost procentowy itp.);
      • Perspektywa kierowania jednym z oddziałów naszej firmy;
      • Regularny wzrost Twojej wartości na rynku jako specjalisty – na koszt firmy prowadzimy intensywne szkolenia instruktażowe, najlepszych wysyłamy na szkolenia podnoszące kwalifikacje itp.;
      • Oficjalny projekt z pełną społecznością. pakiet (płatny urlop 24 dni kalendarzowe i zwolnienie chorobowe);
      • Komfortowy harmonogram pracy: pon.-pt. (09:00-17:00);
      • Jasny i przytulny sklep biurowy na Wesołej (przystanek Fabryczna - 2 minuty od biura);
      • Rodzinna i przyjazna atmosfera w zespole ludzi o podobnych poglądach kierowanych przez uczciwe i lojalne kierownictwo;
      • Wygodnie wyposażone stanowisko pracy i zapewnienie wszystkich niezbędnych narzędzi do efektywnej pracy;
      • Aktywne negocjacje z klientami nie pozwolą Ci umrzeć z nudów w miejscu pracy;
      • Umiejętność realizacji własnych pomysłów i projektów projektowych z wykorzystaniem zasobów firmy;

Pracodawcy w Warszawie