Czy to Twoja firma?

Prestige Lingua praca

Gdańsk

Witaj w Prestige Lingua, pierwszej butikowej szkole językowej w Trójmieście, gdzie każdy krok na ścieżce edukacyjnej staje się niezapomnianą podróżą w świat języków. Nasza historia rozpoczęła się w latach 90-tych, kiedy to nasza założycielka, Joanna Gabryś-Trybała, powróciła z Wielkiej Brytanii z wizją tworzenia przestrzeni, gdzie pasja do języków i efektywna nauka idą w parze. Od tych skromnych początków, kiedy przygotowywaliśmy pracowników do międzynarodowych wyzwań zawodowych, rozwinęliśmy się w szkołę z 28 certyfikowanymi nauczycielami, którzy każdego dnia dzielą się swoją wiedzą i entuzjazmem.

Nasze kursy językowe są skrojone na miarę potrzeb uczniów w każdym wieku – od najmłodszych, przez młodzież, aż po dorosłych. Oferujemy zarówno kursy egzaminacyjne, jak i te skoncentrowane na praktycznym użyciu języka. Dzięki metodzie nauczania Communication First stawiamy na komunikację od pierwszych chwil nauki. To nasz sposób na to, aby każdy uczestnik kursu mógł czuć się pewnie, wyrażając swoje myśli i pomysły w nowym języku.

Jesteśmy dumni z naszej innowacyjności i jakości, które są odzwierciedleniem naszej autorskiej metody nauczania oraz zajęć, które prowadzone są zgodnie z naszą misją i wartościami. W Prestige Lingua wierzymy w podejście Win-Win, gdzie satysfakcja i zadowolenie są kluczowe zarówno dla naszych uczniów, jak i dla nas jako zespołu.

Nasza oferta obejmuje również kursy językowe online, dzięki czemu możemy dotrzeć do uczniów na całym świecie, niezależnie od ich lokalizacji. Zawsze zachęcamy do wypróbowania naszej metody poprzez bezpłatną lekcję pokazową, która jest doskonałym sposobem na poznanie naszego stylu nauczania i filozofii edukacyjnej.

Prestige Lingua to więcej niż szkoła językowa – to społeczność, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie i rozwijać swoje umiejętności językowe. Zapraszamy do dołączenia do nas i odkrycia, jak satysfakcjonująca może być nauka z nami. Razem osiągniemy Twoje językowe cele!

Prestige Lingua najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Prestige Lingua

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prestige Lingua

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prestige Lingua

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Prestige Lingua
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Prestige Lingua - oferty archiwalne

  • Lektor jezyka angielskiego dla dzieci (2-7lat)

    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Lektor języka angielskiego dla dzieci (2-7 lat)

      Miejsce pracy: Gdańsk JASIEŃ

      Dlaczego warto z nami pracować?

      Dużym atutem naszej szkoły są ludzie, którzy tu pracują. Otaczamy się indywidualistami z różnymi pasjami, ale łączy nas jedno: pasja nauczania języków obcych.

      Kolejny nasz mocny punkt to przyjemna, domowa atmosfera…dosłownie domowa, bo pyszna kawa i jeszcze pyszniejsze brownie są zawsze na wyciągnięcie ręki.

      Prosimy o przesłanie CV na adres praca@prestigelingua.pl

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • przeprowadzanie zajęć z języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat

      Wymagania

      Czego oczekujemy od swoich kandydatów:

      • Chęci do pracy z dziećmi

      • Dyplom lub certyfikat potwierdzający doskonałą znajomość j. angielskiego

      • Motywacji do stałego rozwijania swoich kompetencji do nauczania

      • Punktualności

      • Kultury osobistej

      • Zaangażowania i motywacji do pracy

      • Pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy

      Oferujemy

      Co oferujemy, czyli benefity dla naszych pracowników:

      • masz poczucie wpływu na wszelkie inicjatywy i działania,

      • otrzymujesz profesjonalny, nowoczesny rozwój (zarówno metodyczny, jak i osobisty) dopasowany do Twoich predyspozycji, talentów i mocnych stron,

      • dostajesz dostęp do rewelacyjnych, najlepszych na rynku narzędzi do pracy,

      • gwarantujemy wsparcie całej załogi, a przede wszystkim naszych metodyków oraz osób z sekretariatu,

      • masz pracę bez okienek, a to oznacza, że scalamy dla Ciebie bloki godzinowe zajęć,

      • dostosowujemy grafik do Twojej dyspozycyjności, dzięki czemu masz realny wpływ na to kiedy i ile godzin będziesz pracować,

      • mamy jasno określoną ścieżkę awansu – zarówno pod względem stanowiska, jak i finansowym,

      • pracujemy w przytulnych, nowoczesnych i świetnie wyposażonych salach,

      • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty,

      • co jakiś czas organizujemy wspólne eventy i wyjścia firmowe.

Pracodawcy w Gdańsku