GISPartner Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GISPartner sp. z o.o. praca

Wrocław

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i innowacyjnych  projektów informatycznych związanych z geoinformacją oraz e-usługami dla obywateli. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas  kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

GISPartner Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy GISPartner Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GISPartner Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GISPartner Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca GISPartner Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Programista Android

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna

    • Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie i wdrażanie oprogramowania.
      • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności.
      • Udział w pracach zespołów wytwarzających poszczególne produkty.
      • Dokumentowanie prac nad kodem.
      • Przygotowanie dokumentacji projektowej i podwykonawczej wytwarzanych komponentów.
      • Przygotowanie środowisk niezbędnych do pracy programistycznej.
      • Udzielanie konsultacji i wsparcia podczas wdrożeń wytworzonych komponentów.
      • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem.

      Wymagania

      • Minimum 2-letnie doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych Android (dobra znajomość Java/Kotlin/Android Studio).
      • Znajomość zagadnień XML, JSON, API REST, Push Notification.
      • Znajomość ReactNative.
      • Znajomość Firebase SDK.
      • Podstawowa znajomość zagadnień bazodanowych.
      • Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań.
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
      • Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań na zadane problemy.
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
      • Mile widziana znajomość zagadnień związanych wykorzystaniem komponentów mapowych oraz geo-lokalizacji w aplikacjach mobilnych.
      • Mile widziane doświadczenie w programowaniu iOS.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w przyjaznym, młodym zespole a jednocześnie doświadczonym zespole.
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
      • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów.
      • Udział w realizacji dużych i prestiżowych publicznie projektów kierowanych do masowego odbiorcy.
      • Kartę Multisport.

      Dołączając do naszego zespołu z pewnością nie doświadczysz nudy i znużenia monotonią pracy. Jednocześnie będąc częścią naszego zespołu masz szansę być uczestnikiem w realizacji dużych i ciekawych systemów, z których korzystają tysiące ludzi każdego dnia. Zapraszamy do złożenia aplikacji, nawet jeśli nie jesteś pewny, czy ta branża jest dla Ciebie. Porozmawiać zawsze warto.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (ewent. list motywacyjny) w języku polskim.

Pracodawcy w Wrocławiu