Czy to Twoja firma?

BLR sp. z o.o. praca

Warszawa

BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Budowlany - Austria

    Sachse Sp. z o.o.
    • 16 € / godz.
    • Austria
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • TYNKARZ / SZTUKATOR

    Techvisie B.V.
    • 2 200-3 000 € / mies.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • 17 000-18 240 zł / mies.
    • Dania
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Koszalin
  2. Bielsko-Biała
  3. Szczecin
  4. Wrocław
  5. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca BLR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • INŻYNIER BUDOWY / ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY

    • Gorzów Wielkopolski
    • pełny etat
    • Firma BLR Sp. z o.o., jako Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych zatrudni na stanowisko INŻYNIER BUDOWY/ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY na inwestycji prowadzonej w Gorzowie Wielkopolskim.

      Zakres obowiązków

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      - wsparcie kierownika budowy
      - nadzorowanie prac podwykonawców i sił własnych
      - kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót
      - kontrolowanie zamówień materiałów
      - weryfikacja dokumentacji projektowej
      - sporządzanie obmiarów

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
      - umiejętność analitycznego myślenia
      - znajomość programów AutoCAD oraz MS Office
      - prawo jazdy kat. B
      - dobra organizacja pracy własnej
      - samodzielność, punktualność, dokładność

      Oferujemy

      CO

      - pracę na pełen etat
      - długoterminowa współpraca przy ciekawych inwestycjach prowadzonych w charakterze Generalnego Wykonawcy
      - możliwość zdobycia doświadczenia i praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
      - niezbędne narzędzia pracy
      - zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami
      - stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego
      - spotkania integracyjne

Pracodawcy w Warszawie