Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke

Czy to Twoja firma?

Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke praca

Gdańsk

Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke „IEMR” jest firmą działającą na polskim rynku od 2006 r.
Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług z zakresu robót elektrycznych i teletechnicznych. Nasza siedziba mieści się w Wejherowie, a większość naszych realizacji została
wykonana w Trójmieście i okolicach

Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke

Siedziba główna

Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Instalatorstwo Elektryczne Mariusz Reinke - oferty archiwalne

  • Elektryk / Elektromonter Trójmiasto

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • IEMR jest firmą działającą na polskim rynku od 2006r. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług z zakresu robót elektrycznych i teletechnicznych.

      Zapraszamy na naszą stronę internetową:

      Zakres obowiązków

      Osoba na stanowisku Elektromonter będzie zajmować się wykonywaniem instalacji elektrycznych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym w tym:

      - montażem instalacji gniazd wtyczkowych,

      - montażem instalacji oświetleniowych,

      - montażem i układaniem tras kablowych,

      - montażem rozdzielnic elektrycznych.

      Wymagania

      - Chcęci nauki i własnego rozwoju,

      - Dbania o wizerunek firmy,

      - Wykształcenia zawodowego w kierunku elektryk, elektronik, elektromechanik bądź pokrewne,

      - Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

      - Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3m,

      - Umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych,

      - Umiejętności czytania rysunków technicznych,

      - Umiejętności pracy w zespole,

      - Kultury osobistej i punktualności,

      - Dokładności i estetyki wykonywanej pracy.

      Oferujemy

      - Stabilne zatrudnienie,

      - Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia roczna),

      - Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

      - Duże możliwości rozwoju zawodowego w ciekawych projektach,

      - Przyjazną atmosferę w pracy,

      - Warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

      - Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i nabywania nowych.

      Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Pracodawcy w Gdańsku