Czy to Twoja firma?

Śląskie Centrum Logistyki SA praca

Gliwice

W sercu przemysłowego śląska, w Gliwicach, znajduje się nasze Śląskie Centrum Logistyki S.A. - miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to jako Śląski Wolny Obszar Celny zaczęliśmy tworzyć przestrzeń dla biznesu bez granic. Przez lata ewoluowaliśmy, a w 2002 roku przyjęliśmy obecną nazwę, która odzwierciedla naszą misję: dostarczanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych z maksymalnym ukierunkowaniem na satysfakcję naszych Partnerów.

Jesteśmy znani na rynku jako marka, która nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale również wyznacza nowe kierunki w branży logistycznej. Nasze kompleksowe usługi obejmują obsługę logistyczną i magazynową, zarządzanie zaawansowanymi projektami logistycznymi oraz składowanie towarów. Specjalizujemy się również w obsłudze branży stalowej, chemicznej i motoryzacyjnej, co potwierdza naszą wszechstronność i zdolność do adaptacji do specyficznych wymagań.

Nasza infrastruktura to połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Terminal kontenerowy, który obsługujemy, jest węzłem komunikacyjnym łączącym nas z najważniejszymi portami w Europie, takimi jak Antwerpia czy Rotterdam. To właśnie tutaj, gdzie droga krzyżuje się z torami kolejowymi i wodami rzek, tworzymy logistyczne rozwiązania przyszłości.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że klient jest dla nas najważniejszy. Dążymy do wzajemnego rozwoju, dbając o czas i pieniądze naszych partnerów. Jesteśmy dumni z naszego zespołu - to dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Jako firma z głęboko zakorzenionymi wartościami, jesteśmy świadomi naszej roli w łańcuchu dostaw. Bezpieczeństwo i jakość to dla nas nie tylko słowa - to fundamenty, na których budujemy naszą reputację. Składowanie materiałów niebezpiecznych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia spokój ducha naszym klientom.

Nasza stabilność finansowa, podkreślona przez zaangażowanie Miasta Gliwice i DB Cargo Polska SA jako głównych akcjonariuszy, jest gwarancją nieprzerwanej i efektywnej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju regionalnej i międzynarodowej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy z Śląskim Centrum Logistyki S.A. - razem możemy osiągnąć więcej. Nasza historia to nie tylko przeszłość, to fundament, na którym budujemy przyszłość logistyki.

Śląskie Centrum Logistyki SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Śląskie Centrum Logistyki SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląskie Centrum Logistyki SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca/Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 8 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 7 000-8 000 zł / mies.
    • Częstochowa
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Spedytor

    SMART-HR
    • Katowice
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Śląskie Centrum Logistyki SA

Siedziba główna

Śląskie Centrum Logistyki SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Śląskie Centrum Logistyki SA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mikołów
  2. Myślenice
  3. Piekary Śląskie
  4. Warszawa
  5. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Śląskie Centrum Logistyki SA - oferty archiwalne

  • Spedytor - wsparcie dla ukrainy

    • Gliwice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe, biegła znaj. jęz. angielskiego, niemieckiego; zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie zleceń, zapewnienie środków transportowych w celu realizacji zleceń klientów, trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice; Kontakt telefoniczny z pracodawcą 32 301 86 10

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. c+e - wsparcie dla ukrainy

    • Gliwice

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań, prawo jazdy kat. C+E, elektroniczna karta kierowcy, praca w ruchu międzynarodowym PL-DE, Kontakt telefoniczny z pracodawcą 32 301 86 10

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii CE

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Gliwicach