Czy to Twoja firma?

Nako Katarzyna Kocór praca

Warszawa

Nako Katarzyna Kocór najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Nako Katarzyna Kocór

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nako Katarzyna Kocór

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nako Katarzyna Kocór

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Nako Katarzyna Kocór
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ozarów Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Nako Katarzyna Kocór - oferty archiwalne

  • Pracownik Obsługi Klienta na stacji PKN Orlen

    • 3 200-4 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Stacja Paliw PKN ORLEN przy ul. Traktorzystów 8 (Warszawa - Ursus) zatrudni Pracownika Obsługi Klienta.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta przy kasie i bistro zgodnie ze standardami PKN Orlen
      • utrzymywanie czystości i porządku na terenie stacji
      • dbanie o estetykę ekspozycji
      • prowadzenie bieżących dokumentacji
      • komunikowanie aktualnych promocji produktowych

      Wymagania

      • energia, chęć do pracy i uśmiech
      • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h), zmiany w godzinach dziennych i nocnych
      • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
      • pozytywne podejście do klienta
      • mile widziana aktualna książeczka sanepid

      Oferujemy

      • praca w systemie zmianowym (12h)
      • możliwość połączenia pracy ze szkołą, studiami
      • po okresie próbnym umowa o pracę
      • stałe wynagrodzenie + premie
      • rabaty na zakupy na stacjach Orlen

Pracodawcy w Warszawie