Czy to Twoja firma?

EWJAN sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, jestem częścią Ewjan, firmy, która z pasją tworzy przestrzeń wokół Ciebie. Nasze zaangażowanie w dostarczanie materiałów budowlanych, akcesoriów użytkowych i wykończeniowych jest odzwierciedleniem naszej misji – tworzenia wartości poprzez jakość i innowacyjność.

W Ewjan, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, dlatego specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu indywidualnych zamówień łazienkowych, które odzwierciedlają osobiste preferencje naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest, aby przestrzeń, w której spędzasz czas, była nie tylko funkcjonalna, ale i wyjątkowa.

Nasze produkty to synonim najwyższej jakości. Nieustannie dążymy do doskonałości, co przekłada się na trwałość i estetykę oferowanych przez nas rozwiązań. Kompleksowe podejście do potrzeb klienta to nasz znak rozpoznawczy – od pomysłu, poprzez projekt, aż do finalnego wykonania.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo wierzymy, że współpraca i wymiana pomysłów są kluczem do sukcesu. Nasze usługi nie kończą się na dostarczeniu materiałów – to dopiero początek wspólnej przygody w kreowaniu przestrzeni.

Wyróżnia nas również skuteczność i szybkość dostarczania gotowych opakowań, które są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopasowane do produktów, które chronią. Jesteśmy dumni z tego, że nasze opakowania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W Ewjan, każdy dzień to nowa historia sukcesu, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszamy Cię, abyś stał się jej częścią.

EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    EWJAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 12 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie oraz remonty instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnątrz budynków mieszkalnych zgodnie z planami

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, umiejętność czytania planów, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, język francuski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem. Obowiązki: - wykonywanie oraz remonty instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnątrz budynków mieszkalnych zgodnie z planami [Zgłoszenia: 502 502 521, maciej.jewtuch@ewjan.com]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 12 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie