Czy to Twoja firma?

Cellis praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy, w dynamicznie rozwijającym się świecie biotechnologii, znajduje się Cellis - nasza europejska firma, która od 2016 roku nieustannie dąży do przekraczania granic możliwości w dziedzinie terapii onkologicznej. Jesteśmy zespołem oddanych specjalistów, liczącym od 11 do 50 pracowników, których pasją jest innowacja i doskonałość.

Nasza specjalność to diagnostyka laboratoryjna, ale to, co naprawdę nas wyróżnia, to nasze zaangażowanie w rozwój Konjugatów Leków Makrofagowych (MDCs) - przełomowej klasy terapii dla guzów stałych. Nasze zaawansowane podejście do leczenia raka jest chronione międzynarodowymi zgłoszeniami patentowymi PCT, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę i promowanie innowacji.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza technologia nie tylko prowadzi do tworzenia wartościowych terapii, ale także przyczynia się do ich wprowadzenia do etapów klinicznych, gdzie mogą one zmieniać życie pacjentów. Nasza innowacyjna platforma technologiczna jest fundamentem, na którym budujemy nasze wieloproduktowe portfolio, dając nam przewagę konkurencyjną i pozwalając na przekształcanie wiedzy naukowej w rzeczywiste rozwiązania medyczne.

Zdobyte finansowanie, zarówno prywatne, jak i publiczne z Europy, świadczy o stabilności finansowej naszej firmy i zaufaniu, jakim obdarzają nas inwestorzy. To wsparcie umożliwia nam dalsze badania i rozwój, które są kluczowe dla naszej misji - dostarczania nowatorskich terapii, które mogą znacząco poprawić jakość życia pacjentów.

W Cellis łączymy pewność siebie i autorytet w dziedzinie nauki z empatią i zaangażowaniem, które są niezbędne, aby sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami nowoczesna onkologia. Nasza historia to nie tylko lata działalności i osiągnięcia, ale przede wszystkim ludzie i ich historie, które inspirują nas do ciągłego poszukiwania lepszych rozwiązań w walce z rakiem.

Zapraszamy do poznania Cellis - firmy, która każdego dnia stawia na innowacje, aby zmieniać świat na lepsze.

Cellis najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Cellis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cellis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Cellis

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Cellis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Rzeszów
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Cellis - oferty archiwalne

  • Menadżer/-ka Administracyjno-Finansowy/-a

    Cellis
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Nadzorowanie administracyjno-finansowe funkcjonowania laboratorium diagnostycznego wykonującego analizy w kierunku SARS-CoV-2
      • Nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi
      • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację
      • Przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu
      • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami, w tym obsługa rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia
      • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi
      • Nadzór nad dokumentacją organizacyjno-prawną

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane wykształcenie: ekonomiczne, finansowe lub rachunkowe
      • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub przy zadaniach o podobnym charakterze
      • Mile widzialne uprawnienia samodzielnego księgowego
      • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
      • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office: Word, Outlook, Excel, Power Point
      • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dokładność
      • Odpowiedzialność, obowiązkowość i skuteczność w działaniu
      • Umiejętność szybkiego uczenia się i reagowania na nieprzewidziane sytuacje

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną
      • Współpracę z młodym i entuzjastycznym zespołem

Pracodawcy w Warszawie