Czy to Twoja firma?

GRUPA CONTACTHOUSE.PL sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy grupą ContactHouse.pl – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych komunikacji. Od naszych skromnych początków w 2010 roku, nasza firma rozwijała się dynamicznie, by w 2016 roku wznowić działalność z jeszcze większym zapałem. Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksowe usługi Call Center, które są w pełni dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Specjalizujemy się w projektach, które wymagają szczególnego podejścia – od sprzedaży, przez obsługę klienta, badania telefoniczne, zarządzanie bazami danych, po doradztwo i szkolenia oraz infolinie. Rozumiemy wyzwania, jakie niosą ze sobą "trudne" projekty, dlatego każde zlecenie traktujemy jako unikalne zadanie, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Nasza firma wyróżnia się na rynku dzięki świetnej organizacji pracy, nowoczesnemu podejściu do każdego zadania oraz wysokiej skuteczności w działaniu. Jesteśmy mikroorganizacją, ale nasze ambicje i możliwości są ogromne. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dążą do doskonałości, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Ponadto, nasza działalność nie zna granic – jesteśmy obecni na wielu rynkach europejskich, od Austrii po Wielką Brytanię, od Hiszpanii po Szwecję. Rozumiemy różnorodność kulturową i dostosowujemy nasze usługi do lokalnych potrzeb, co pozwala nam budować trwałe relacje z klientami na całym kontynencie.

W ContactHouse.pl wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko dostarczanie wielokanałowych usług komunikacyjnych wysokiej jakości, ale także budowanie relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu. Każdego dnia pracujemy na to zaufanie, aby nasi klienci czuli, że mogą na nas polegać w każdej sytuacji.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces w świecie nowoczesnej komunikacji. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Konsultant telefoniczny (umowa zlecenie)

    GRUPA CONTACTHOUSE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Opole
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Cześć!Do naszego zdalnego zespołu pilnie poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant telefonicznyZadania na tym stanowisku:Telefoniczny kontakt z KlientamiSprzedaż i dosprzedaż produktów z branży Health&Beauty (wyłącznie ciepła baza = Klienci zainteresowani)

      Wymagania

      • posiadasz aktualny status studenta (lub interesuje Cię rozliczenie B2B/umowa o dzieło)
      • chcesz pracować zdalnie
      • masz stały dostęp do komputera i internetu
      • nie ma dla Ciebie znaczenia jaki produkt sprzedajesz
      • interesuje Cię udział w projekcie sprzedażowym
      • jesteś samodzielny/samodzielna i cenisz sobie pracę bez ciągłego nadzoru
      • możesz zacząć pracę "od zaraz"

      Oferujemy

      Z naszej strony zapewniamy:
      • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie dla studentów do 26. r.ż. lub B2B/umowa o dzieło
      • możliwość pracy zdalnej niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania - możesz pracować skąd chcesz!
      • elastyczne godziny pracy - sam/a układasz sobie grafik
      • możliwość pracy dorywczej - nawet kilka godzin w tygodniu
      • partnerską atmosferę współpracy
      • stałe wsparcie Lidera zespołu
      • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz Wszystkich Kandydatów oraz Kandydatki zapraszamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny (przycisk poniżej). Do usłyszenia! :-)
  • Młodszy specjalista ds. e-commerce

    • Warszawa

      Do współpracy angażujemy ludzi, którzy w swoich działaniach kierują się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim bystrością i mocnym zaangażowaniem do rozwoju swoich umiejętności w kierunku e-commerce/projektów internetowych. Dlatego, jeżeli identyfikujesz się z takimi wartościami - aplikuj koniecznie - porozmawiajmy o Twojej przyszłości! Twoje zadania na tym stanowisku to:
      • Odpowiedzialność za rozwój sklepu internetowego oraz bloga marki (planowanie, pisanie i dodawanie treści)
      • Poszukiwanie i kontakt z dostawcami/producentami
      • Wsparcie klienta (telefoniczne oraz e-mail)
      • Koordynowanie działań agencji reklamowych
      • Research - badanie trendów i kolejnych możliwości

      Wymagania

      - Status studenta- Chęć na rozwój w projektach internetowych/e-commerce- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów- Zaangażowanie i dyspozycyjność*Mile widziane: - Znajomość podstaw SEO, języka angielskiego - Możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie - Doświadczenie w sklepie internetowym/e-commerce/allegro itp. - Chęć rozwoju w kierunku własnego projektu/zespołu/zarządzania

      Oferujemy

      • Bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
      • Umowę zlecenie
      • Rozwój kompetencji w zakresie e-commerce
      • Pracę w pełnym wymiarze godzin na ambitnym stanowisku
      • Nowe praktyczne umiejętności już od 1. dnia w projekcie :) Jeśli jesteś zainteresowany/a poznaniem wszystkich szczegółów współpracy - nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Pracodawcy w Warszawie