SURFBURGER

Czy to Twoja firma?

SURFBURGER praca

Gdańsk

Od naszych skromnych początków w 2013 roku, kiedy to nasza przygoda zaczęła się od food trucka na Półwyspie Helskim, SURFBURGER wyrosła na cenioną markę w sercu Gdańska. Nasza historia to opowieść o pasji, jakości i innowacji, która przyciąga smakoszy burgerów w Trójmieście i nie tylko.

W SURFBURGERze, każdy burger to dzieło sztuki. Nasze menu, pełne wołowych klasyków, soczystego kurczaka i szarpanej wołowiny, serwowane w maślanej bułce, to efekt naszego zaangażowania w tworzenie niezapomnianych doznań smakowych. Dla naszych gości wegetariańskich przygotowujemy równie apetyczne opcje, bo wierzymy, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszej burgerowni.

Jesteśmy dumni z naszych autorskich sosów i nietypowych składników, takich jak ser karmelowy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze innowacje kulinarnych kompozycji to wynik ciągłego dążenia do doskonałości. Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego przygotowanie burgera zajmuje co najmniej kwadrans – to slow food w najlepszym wydaniu.

Promujemy kulturę uliczną, a nasze lokale są miejscem dobrych wspomnień i zabawy. Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielimy się naszą pasją i angażujemy w dialog z naszymi gośćmi. Organizujemy wydarzenia kulturalne, wspierając tym samym lokalne społeczności i tworząc przestrzeń, gdzie każdy może poczuć się jak w domu.

Zaangażowanie współwłaściciela, Łukasza Wingerta, w rozwój SURFBURGERa jest odzwierciedleniem naszej misji – dostarczania burgerów najwyższej jakości w atmosferze, która sprzyja budowaniu relacji. Planujemy ekspansję poprzez system franczyzowy, co pozwoli nam dzielić się naszą pasją do burgerów z jeszcze większą liczbą smakoszy.

W SURFBURGERze każdy dzień to nowa możliwość, by zachwycić naszych gości. Zapraszamy do dołączenia do naszej historii i odkrywania smaków, które tworzymy z myślą o Was – naszych klientach.

SURFBURGER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy SURFBURGER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SURFBURGER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa SURFBURGER

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
SURFBURGER
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Poznań
  7. Pruszków
  8. Słupsk

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca SURFBURGER - oferty archiwalne

  • Pracownik lokalu gastronomicznego

    SURFBURGER
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • Znana Trójmiejska burgerownia prowadzi nabór do swojego zespołu!

      Rodzaj etatu dostosujemy do Twoich potrzeb, abyś był w stanie pogodzić obowiązki zawodowe z codziennymi. To Ty decydujesz, ile dni tygodniowo jesteś dla nas dyspozycyjny.

      Szukamy osób do wszystkich lokali Surfburgera – to Ty możesz wybrać, na których lokalach chcesz pracować.

      Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

      Zakres obowiązków

      - przygotowywanie produktów według obowiązujących standardów,

      - dbanie o czystość na naszych lokalach,

      - obsługa klientów, przyjmowanie i wydawanie zamówień

      Wymagania

      - chęć do nauki i pracy,

      - mile widziana legitymacja studencka bądź uczniowska,

      - umiejętność pracy w grupie,

      - mile widziana książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie, również podczas lockdownu,

      - elastyczny grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności,

      - wynagrodzenie do 23zł/h,

      - praca w zgranym, młodym zespole,

      - możliwość uczestniczenia w największych festiwalach muzycznych na terenie całej Polski,

      - system premiowy,

      - możliwość pozyskania cennego doświadczenia,

      - szansa szybkiego awansu.

Pracodawcy w Gdańsku