Czy to Twoja firma?

Stacje Paliw Lampa sp. z o.o. praca

Jawornik

Oferty pracy Stacje Paliw Lampa Sp. z o o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacje Paliw Lampa Sp. z o o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stacje Paliw Lampa Sp. z o o

Siedziba główna

Praca Stacje Paliw Lampa Sp. z o o - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    Stacje Paliw Lampa Sp. z o o
    • Jawornik
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta na stacji paliw w pełnym zakresie.
      Możliwość przyuczenia na stanowisko.
      Praca w ruchu ciągłym - zmiany 12 godzin, ok. 15 zmian w miesiącu (godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą według grafika).
      Stacje - Orlen Jawornik.
      Wynagrodzenie 3600 BRUTTO + premia miesięczna + premia roczna (premie uzależnione od obrotu).

      Hajdus Dawid - 513770509.
      Lampa Sławomir - 604910846.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN