Czy to Twoja firma?

Gdańska Organizacja Turystyczna praca

Gdańsk

Witaj w Gdańskiej Organizacji Turystycznej, sercu pulsującym pasją do odkrywania i promowania piękna naszego miasta. Jesteśmy zespołem entuzjastów, którzy od 2002 roku nieustannie pracują nad tym, aby Gdańsk był rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Nasza misja to koordynacja działań turystycznych i współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami oraz samorządem, aby każdy, kto odwiedza nasze miasto, mógł doświadczyć jego unikalnego charakteru. Jesteśmy dumni z tego, że zrzeszamy podmioty prawne i prywatne, które wspólnie tworzą niepowtarzalną ofertę turystyczną Gdańska.

Oferujemy kompleksową obsługę organizatorów konferencji i kongresów, dzięki czemu Gdańsk staje się miejscem, gdzie świat biznesu może się spotkać i wymieniać doświadczeniami. Nasze działania promocyjne mają zasięg zarówno krajowy, jak i międzynarodowy, co potwierdza nasza obecność w tak prestiżowych organizacjach jak European Cities Marketing czy International Congress and Convention Association.

Jesteśmy pionierami w zakresie technologii – nasza aplikacja mobilna cieszy się popularnością wśród 90 000 użytkowników, a integracja z witrynami internetowymi naszych członków pozwala na płynne korzystanie z informacji turystycznych. Gdańska Karta Mieszkańca oraz Karta Turysty to kolejne przykłady naszego zaangażowania w tworzenie wartości dodanej dla mieszkańców i odwiedzających.

Nasze unikalne podejście do turystyki kulinarnej, z projektem Smaków Gdańska opartym na XIX-wiecznej książce kucharskiej, wyróżnia nas na tle innych miast i pozwala odkrywać bogactwo lokalnych smaków.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia tego, co najlepsze w Gdańsku – miasta o bogatej historii, kulturze i nieskończonych możliwościach. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, turystą, czy organizatorem wydarzeń. Dołącz do nas i bądź częścią tej niezwykłej podróży!

Gdańska Organizacja Turystyczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Gdańska Organizacja Turystyczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdańska Organizacja Turystyczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gdańska Organizacja Turystyczna

Siedziba główna

Gdańska Organizacja Turystyczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Gdańska Organizacja Turystyczna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Gdańska Organizacja Turystyczna - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii,
      - promocja produktów turystycznych Gdańska,
      - udzielanie informacji o przylotach i odlotach,
      - udzielanie informacji turystycznej o Gdańsku i regionie,
      - dbanie o wysoką jakość obsługi klienta. Praca w zakresie godzin: 6:00-00:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na okres próbny: 3 miesiące.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta

    • Gdańsk

      Praca w zakresie pomocy w organizacji zakwaterowania
      krótkoterminowego na terenie Gdańska osobom z Ukrainy przez okres 1 miesiąca. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-16 lub 12-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: komunikatywność, empatia, dobra organizacja pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Gdańsku