Czy to Twoja firma?

ALUPOL PACKAGING KĘTY sp. z o.o. praca

Kęty
ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Kęty
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakład produkcyjny

Alupol Packaging Spółka Akcyjna siedziba spółki (centrala)

Praca ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektryk

    ALUPOL PACKAGING KĘTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kęty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ekektryk

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne - profil elektryk, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych, staranność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność. Miejsce wykonywania pracy: Kęty, ul. Kościuszki 111. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie trzyzmianowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, III zmiana od 22:00 do 6:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Elektronik - automatyk w dziale utrzymania ruchu

    • Kęty

      - utrzymanie w sprawności urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania;
      - diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;
      - bieżący serwis, usuwanie awarii i przeglądy prewencyjne urządzeń automatyki i sterowania;
      - prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (schematy elektryczne, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy);
      - udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe o specjalności automatyka przemysłowa lub elektronika, zaawansowana praktyczna wiedza na temat układów zasilania, napędowych, sterowania elektrycznego maszyn i układów oraz zasad ich serwisowania, doświadczenie zawodowe przy eksploatacji maszyn technologicznych opartych na osprzęcie Siemens, ABB, KEB, Reliance w Dziale Utrzymania Ruchu, znajomość sterowników PLC firmy Siemens, Allen Bradley, Omron, B&R, znajomość języka angielskiego Miejsce wykonywania pracy: Kęty, ul. Kościuszki 111. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie trzyzmianowym - I zmiana od 6:00 do 14:00, II zmiana od 14:00 do 22:00, III zmiana od 22:00 do 6:00.