Czy to Twoja firma?

Chochla Kacper Suchecki praca

Gdańsk

Witaj w Chochli, gdzie każda łyżka naszej zupy to podróż przez najszlachetniejsze smaki i aromaty. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do naszej siedziby w sercu Gdańska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do gotowania przeplata się z miłością do natury.

Jako pierwsza zupiarnia w Trójmieście, zaszczyceni jesteśmy mianem lidera w regionie. Nasze menu to festiwal innowacji – każdego dnia odkrywamy przed Tobą nowe smaki, serwując ponad 700 niepowtarzających się przepisów na zupy. To nasza odpowiedź na rutynę i monotonność – codziennie nowa inspiracja i niezapomniane doznania kulinarne.

W Chochli nie ma miejsca na kompromisy, jeśli chodzi o jakość. Nasze zupy, świeżo mielona kawa, naturalne soki, autorskie napary i pyszne ciasta to kwintesencja naturalności. Wszystkie nasze produkty mają wyłącznie naturalny skład, a Ty możesz być pewien, że każdy składnik został starannie wyselekcjonowany.

Jesteśmy ambasadorami filozofii eko – nasze opakowania na wynos są w pełni biodegradowalne. Dbamy o środowisko tak samo, jak o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. To nasz sposób na pokazanie, że odpowiedzialność wobec natury jest dla nas równie ważna, co zadowolenie naszych gości.

W Chochli łączymy zasady slow food z wygodą fast foodu. Wierzymy, że nawet w pośpiechu można zjeść zdrowo i smacznie. Nasza restauracja to miejsce, gdzie czas zwalnia, a Ty możesz cieszyć się chwilą relaksu i prawdziwie domowym posiłkiem.

Jesteśmy pionierami, ale to nie jedyny nasz atut. Nasza zupiarnia to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – czy to klasyczną, rozgrzewającą zupę, czy nowatorskie połączenie smaków, które zaskoczy nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Zapraszamy do Chochli – nie tylko na zupę, ale na doświadczenie, które zmieni Twoje postrzeganie codziennego posiłku. Razem z nami odkryj, jak smakuje pasja, jakość i zaangażowanie. Do zobaczenia w Gdańsku!

Chochla Kacper Suchecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Chochla Kacper Suchecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chochla Kacper Suchecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Chochla Kacper Suchecki

Siedziba główna w Gdańsku

Chochla Kacper Suchecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Chochla Kacper Suchecki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Chochla Kacper Suchecki - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • 3 200-4 000 zł / mies.
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie półproduktów. Przygotowanie zup.
      Godziny pracy: 7-15, 12-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie i wykształcenie gastronomiczne. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Pracodawca oferuje: ubezpieczenie medyczna, szkolenia i kursy, zwrot kosztów dojazdu.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku