Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu

Czy to Twoja firma?

Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu praca

Wrocław

Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Opole
  4. Bielsko-Biała
  5. Zielona Góra
  6. Katowice
  7. Krapkowice
  8. Częstochowa
  9. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu - oferty archiwalne

  • Cukiernik / pomoc cukiernika / piekarz

    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Wytwórnia Pączków Piekarczyk we Wrocławiu zatrudni osobę z mile widzianym doświadczeniem w branży gastronomicznej do ręcznej produkcji pączków, faworków, donutów i wypieku chleba.

      Prosimy o wysłanie swojego cv ze zdjęciem tylko i wyłącznie osoby zainteresowane pracą. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

      Zakres obowiązków

      • Wszystkie związane ze stanowiskiem cukiernik / pomoc cukiernika / ciastkarz,
      • Dbałość o jakość wyrabianych produktów,
      • Przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,
      • Dbanie o czystość miejsca pracy.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni, cukierni lub gastronomii,
      • Podstawowa umiejętność pracy w kuchni, gotowaniu, pieczeniu, smażeniu,
      • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość jej wyrobienia,
      • Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia.

      Oferujemy

      • pracę w rozwijającej się polskiej firmie,
      • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,
      • możliwość uczestniczenia w szkoleniu,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • praca 5 dni w tygodniu, ale również czasami w weekend wówczas wolne dni w tygodniu.

Pracodawcy w Wrocławiu