XFEED EUROPE

Czy to Twoja firma?

XFEED EUROPE praca

Warszawa

Jesteśmy XFEED EUROPE – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i spedycji drogowej. Nasza przygoda zaczęła się w Warszawie, w sercu Polski, w kwietniu 2020 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby dostarczać rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, oferując kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko przewóz, ale także magazynowanie i działalność usługową wspomagającą transport. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i dostosowanie do potrzeb naszych klientów, dlatego nasza oferta jest zawsze skrojona na miarę.

W XFEED EUROPE stawiamy na innowacje. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, które pozwalają nam na maksymalizację efektywności i optymalizację procesów logistycznych. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybkie i bezpieczne dostawy.

Posiadamy własny tabor, co daje nam kontrolę nad jakością usług i pozwala na szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się warunki na rynku. Nasze doświadczenie jest naszym atutem – wykorzystujemy je, by pomagać innym przewoźnikom unikać strat wynikających z niewłaściwego zarządzania flotą.

Nasza działalność nie ogranicza się do granic Polski. Dzięki działowi logistyki międzynarodowej, jesteśmy w stanie zaoferować transport lotniczy oraz rozwiązania logistyczne na całym świecie. Rozumiemy globalny charakter współczesnego biznesu i jesteśmy gotowi sprostać jego wyzwaniom.

W XFEED EUROPE dbamy o to, by nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Mimo że nie możemy teraz podzielić się naszymi wartościami czy misją, wierzymy, że nasze działania mówią same za siebie. Każdego dnia dążymy do tego, by być firmą, z którą chcesz współpracować – firmą, która rozumie Twoje potrzeby i jest gotowa je spełnić.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej.

XFEED EUROPE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy XFEED EUROPE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XFEED EUROPE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    TKM sp. z o.o.
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy Opiekun Klienta

    LAVA GROUP S.C.
    • 6 000-6 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

    BOWIM S.A.
    • Warszawa
    Dodana

Mapa XFEED EUROPE

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Sandomierz
  5. Wrocław
  6. Konstancin-Jeziorna
  7. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca XFEED EUROPE - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy z j. francuskim

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Dynamicznie rozwijająca się firma transportowo-logistyczna Xfeed Europe, poszukuje młodej, otwartej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
      • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
      • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
      • Profesjonalne doradztwo
      • Raportowanie wyników pracy

      Wymagania

      • znajomość języka francuskiego
      • minimum średnie wykształcenie

      Oferujemy

      • umowę o pracę, lub zlecenie
      • stałe wynagrodzenie, oraz najwyższy na ryku system prowizyjny (do 40 %)
      • wewnętrzny system szkoleniowy
      • pełne wdrożenie dla osób bez doświadczenia- nie wymagamy doświadczenia w branży transportowej ani w handlu
      • narzędzia do pracy

Pracodawcy w Warszawie