Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow praca

Opole

Od momentu naszego powstania w grudniu 1996 roku, Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Warszawie stał się miejscem, które z sercem i zaangażowaniem troszczy się o osoby starsze i niepełnosprawne. Nasza placówka, usytuowana w malowniczej Dzielnicy Ochota, otoczona zielenią Parku Szczęśliwickiego, jest wyjątkowym domem, w którym każdy mieszkaniec czuje się bezpiecznie, szanowany i doceniany.

Nasza misja to nie tylko zapewnienie całodobowej opieki i zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych mieszkańców, ale także tworzenie atmosfery pełnej życzliwości, serdeczności i troski. Rozumiemy, że godność i prawa osobiste są fundamentem życia każdego człowieka, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasz dom był miejscem, gdzie te wartości są nieustannie pielęgnowane.

W Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów oferujemy szeroki wachlarz usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych mieszkańców. Posiadamy stołówkę, gdzie serwujemy smaczne i zdrowe posiłki, bibliotekę z bogatym zbiorem literatury, kawiarnię, która jest miejscem spotkań i rozmów, a także sale terapii zajęciowej, gdzie nasi mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Nasze gabinety pielęgniarskie i zabiegowe, sale do rehabilitacji i masażu są wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę.

Jesteśmy dumni z naszego programu usprawniania psychicznego, fizycznego i społecznego, który pomaga naszym mieszkańcom cieszyć się pełnią życia. Organizujemy uroczystości świąteczne, imprezy okolicznościowe, zajęcia plastyczne i muzykoterapię, a także wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Wszystko to sprawia, że życie w naszym Domu jest pełne i aktywne.

Zaangażowanie w lokalną społeczność jest dla nas ważne. Współpracujemy z różnymi organizacjami i instytucjami, aby nasi mieszkańcy mogli uczestniczyć w życiu kulturalnym i społecznym Warszawy. Nasz dom jest otwarty i gościnny, a każdy, kto nas odwiedza, może poczuć tę wyjątkową atmosferę.

W Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów rozumiemy, że innowacja i jakość to klucz do zapewnienia najlepszej opieki. Dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług i przestrzeni, aby każdy mieszkaniec mógł żyć w komforcie i z godnością.

Zapraszamy do naszego Domu, gdzie historia i tradycja łączą się z nowoczesnością i troską o dobro naszych mieszkańców. To tutaj każdy dzień jest szansą na nowe doświadczenia, radość i wspólne celebrowanie życia.

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Opole
  5. Gliwice
  6. Kraków
  7. Częstochowa
  8. Rzeszów
  9. Łódź
  10. Jaworzno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w tym: pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi w tym pomoc w spożywaniu posiłków oraz dbanie o higienę mieszkańca.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Indywidualne podejście do klienta, Opieka nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi
      • Inne wymagania: [Inne] : 1.Posiadanie Uprawnień Opiekuna osób starszych lub Opiekuna medycznego, 2.Posiadanie aktualnego orzeczenia lekarskiego dla celów sanitarno – epidemiologicznych, 3. umiejętności: komunikatywność, otwartość na pacjenta, umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Opole

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa żurawi stacjonarnych, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Indywidualne podejście do klienta, Opieka nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi
      • Inne wymagania: [Inne] : Posiadanie Uprawnień Opiekuna osób starszych lub Opiekuna medycznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Opolu