Czy to Twoja firma?

Treston s.c. praca

Wrocław

W sercu malowniczego województwa dolnośląskiego, w miejscowości Trestno, rozwinęła się nasza firma "Treston" S.C. – Twój zaufany dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć ludzi i społeczności, dostarczając im niezawodny internet światłowodowy, bogatą ofertę telewizyjną oraz klarowną komunikację telefoniczną. Nasza działalność jest wyrazem pasji do technologii i pragnienia dostarczania usług, które nie tylko odpowiadają na współczesne potrzeby komunikacyjne, ale również przekraczają oczekiwania naszych klientów. W "Treston" S.C. stawiamy na bezpośredni kontakt i osobiste podejście do każdego, kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług. Chociaż nie zdradzamy tutaj naszej historii ani nie wymieniamy osiągnięć, to możemy zapewnić, że każdy dzień naszej pracy to kolejny krok w dążeniu do doskonałości. Nasze rozwiązania telekomunikacyjne są odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się świat, w którym szybkość i niezawodność są kluczowe. W "Treston" S.C. rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez jakość oferowanych usług, ale również poprzez relacje, które tworzymy z naszymi klientami. Dlatego też, każda interakcja z naszym zespołem to gwarancja profesjonalizmu, empatii i gotowości do wsparcia. Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszego internetu światłowodowego, telewizji i usług telefonicznych. Poznaj różnicę, jaką może wprowadzić "Treston" S.C. w Twoim życiu codziennym i biznesowym. Jesteśmy tutaj, aby połączyć Cię ze światem – szybko, sprawnie i zawsze z uśmiechem. Dla tych, którzy pragną dowiedzieć się więcej o naszych usługach i sposobie, w jaki możemy wspierać Twoją codzienną komunikację, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół z niecierpliwością czeka, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić indywidualnie dopasowaną ofertę.

Treston s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Treston s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Treston s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Treston s.c.

Oddział Wrocław

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Treston s.c.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Nowa Dęba
  4. Kraków
  5. Sulechów
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Treston s.c. - oferty archiwalne

  • Monter, instalator, Specjalista ds. teletechnicznych

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • TRESTON S.C.

      Firma Treston poszukuje Instalatora - Montera - Specjalistę ds sieci teletechnicznych

      Monter Miejsce pracy: Wrocław

      Interesuje nas współpraca na dłuższy okres czasu.

      Doświadczanie w podobnej branży nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      • Wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych,
      • Obsługa klienta (rozwiązywanie awarii, planowanie tras kablowych),
      • Zaciągnie kabli w kanalizacji teletechnicznej,
      • konfiguracja urządzeń brzegowych,
      • Usuwanie awarii.

      Wymagania

      • Chęci do pracy i samorozwoju,
      • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektro-narzędziami, młotowiertarka, wkrętarka,
      • Zdolności manualne, techniczne,
      • Prawa jazdy kat. B,
      • Odpowiedzialność.

      Wykształcenie:

      • minimum zasadnicze (techniczne)
      • mile widziany profil i zainteresowania teletechniczne

      Oferujemy

      • Zdobycie doświadczenie przy pracach teletechnicznych
      • Praca w stałych godzinach i systemie jednozmianowym,
      • Narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku,
      • Pracę w zespołach minimum dwuosobowych,
      • Codzienną aromatyczną kawę,
      • Pracę w miłej atmosferze,
      • Szkolenia.

Pracodawcy w Wrocławiu