Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE praca

Kraków

Jesteśmy Spółdzielnią Mieszkaniową „Piaski Nowe”, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Nasza historia zaczęła się 30 maja 1990 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na samodzielne kształtowanie przyszłości mieszkańców naszego osiedla, wyodrębniając się ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Podgórze”. Od tego czasu nieustannie dbamy o to, aby nasze 17 dziesięciopiętrowych budynków mieszkalnych z 1859 lokalami były nie tylko miejscem zamieszkania, ale prawdziwym domem dla naszych mieszkańców.

Znajdujemy się w malowniczym miejscu Krakowa, zaledwie 6 km od jego serca, co zapewnia szybki dostęp do centrum i wygodną komunikację dzięki nowoczesnym tramwajom. Nasze osiedle łączy w sobie bliskość natury z wygodami miejskiego życia.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym mieszkańcom nowoczesne rozwiązania, takie jak system MOL, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do informacji o lokalach, opłatach eksploatacyjnych i odczytach liczników wody – wszystko to online. To nasz sposób na bycie zawsze blisko i dostępnym dla naszych mieszkańców.

Nasza działalność to nie tylko zarządzanie nieruchomościami, ale również szeroki zakres usług związanych z budownictwem, instalacjami oraz zarządzaniem obiektami sportowymi. Wszystko to robimy z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości życia i komfortu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin w naszym biurze przy ul. Podedworze 20 w każdy wtorek między 15:00 a 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

W Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” tworzymy więcej niż budynki – budujemy społeczność.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia nieruchomości

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE

Siedziba główna

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Bukowno
  6. Katowice
  7. Bielsko-Biała
  8. Lesko
  9. Szczecin
  10. Jelenia Góra

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PIASKI NOWE W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Prezes Zarządu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie ogłasza konkurs na

      stanowisko: Prezesa Zarządu Dyrektora S.M. „Piaski Nowe” w Krakowie

      Miejsce pracy: Kraków

      Region: małopolskie

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, prawnicze lub budowlane,
      • co najmniej 5 letni staż pracy w spółdzielczości mieszkaniowej,
      • co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
      • znajomość przepisów Prawa Spółdzielczego, Ustawy o Spółdzielniach Mieszkaniowych oraz zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych i jej organów,
      • znajomość zagadnień techniczno-eksploatacyjnych w zasobach spółdzielni,
      • umiejętność kierowania zespołem pracowników i znajomość zagadnień Prawa Pracy,
      • umiejętność w zakresie zarządzania i podejmowania decyzji,
      • umiejętność prowadzenia negocjacji,
      • umiejętność wykorzystania komputera w zarządzaniu,
      • posiadanie uprawnień zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

      Wymagane dokumenty:

      • Curriculum Vitae
      • List motywacyjny

      Oferujemy

      kandydata, wymagane dokumenty oraz pozostałe informacje dotyczące konkursu

      znajdują się na stronie .

      Oferty należy składać w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie,

      ul. Podedworze 20, 30-686 Kraków, w terminie do 18.09.2023 r. do godz. 15.00. O dochowaniu terminu decyduje data doręczenia do siedziby Spółdzielni. Z regulaminem Powoływania i Odwoływania Prezesa i Członków Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej “Piaski Nowe” w Krakowie można zapoznać się na stronie internetowej lub w siedzibie spółdzielni. Zgłoszenie winno być złożone w zabezpieczonej kopercie z napisem „KONKURS NA PREZESA ZARZĄDU”. O terminie oraz zakresie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną powiadomieni co najmniej 7 dni przed jej terminem. Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu bez wyłonienia kandydata na Prezesa Zarządu bez podania przyczyn.

Pracodawcy w Krakowie