Czy to Twoja firma?

THAI THAI sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Thai Thai, gdzie każdy kęs przenosi Was w egzotyczną podróż do serca Tajlandii. Nasza restauracja, położona w sercu tętniącej życiem Warszawy, jest oazą dla smakoszy pragnących odkryć autentyczne smaki tajskiej kuchni. Nasza pasja do kulinarnych tradycji Tajlandii jest wyczuwalna w każdym daniu, które z miłością i dbałością o szczegóły przygotowujemy dla naszych gości.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprosić Was do naszej otwartej kuchni, gdzie magia gotowania dzieje się na Waszych oczach. To nie tylko dodaje autentyczności naszym potrawom, ale także tworzy niezwykłe doświadczenie kulinarne, pozwalając obserwować, jak z prostych, ale wysokiej jakości składników, rodzą się wykwintne dania. Nasza otwartość to dowód na to, że nie mamy nic do ukrycia – wręcz przeciwnie, chcemy się dzielić z Wami każdym szczegółem naszej kuchennej sztuki.

W THAI THAI wierzymy, że doskonała obsługa jest równie ważna jak smak naszych dań. Dlatego zawsze możecie liczyć na profesjonalne i serdeczne przyjęcie. Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy każdego dnia dbają o to, abyście czuli się u nas wyjątkowo i chcieli do nas wracać.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej restauracji, to możemy zapewnić, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej kulinarnym podróży. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i z niecierpliwością oczekujemy na możliwość podzielenia się z Wami naszą pasją i kuchnią.

Zapraszamy do THAI THAI – gdzie smaki Tajlandii ożywają w samym centrum Warszawy.

THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz Psychiatra / Psychiatra Dzieci i Młodzieży

    Mind Health -CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Lekarz gastrolog

    • Warszawa
    Popularna
    Dodana
  • Lekarz dermatolog

    • Warszawa
    Popularna
    Dodana

Mapa THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Sopot

Oddział Gdańsk

Oddział Poznań

THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Masażysta

    THAI THAI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 2 800 zł / mies.
    • Grodzisk Mazowiecki
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie podstawowych masaży orientalnych, np. tajskich i balijskich zgodnie z posiadanymi umiejętnościami oraz zgodnie z profilem działalności pracodawcy. Kandydat/kandydatka musi mieć ukończony kurs masażu balijskiego. Pracodawca oświadcza, że zapewni szkolenie wstępne z technik masażu tajskiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Ukończony kurs masażu balijskiego. Mile widziane zainteresowanie technikami masaży orientalnych, np. tajskich i balijskich. Pracodawca oświadcza, że zapewni szkolenie wstępne z technik masażu tajskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagradzania czasowy ze stawką miesięczną.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie