Czy to Twoja firma?

Jerzy Miąsko praca

Malbork
gastronomia
Jerzy Miąsko najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Malbork
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Jerzy Miąsko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jerzy Miąsko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jerzy Miąsko

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Jerzy Miąsko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Jerzy Miąsko - oferty archiwalne

  • Pracownik restauracji

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń. Sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień. Prace magazynowe uzupełnianie zapasów. Utrzymanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń. Prace porządkowe na sali restauracyjnej.
      godz pracy: 7-15, 15-23, 23-7, pon-niedz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: odpowiedzialność, pozytywne nastawienia do pracy i gości restauracji.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Malborku