Czy to Twoja firma?

EXIM SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa

Od naszego skromnego początku w Czechach w 1993 roku, rozwinęliśmy się w jednego z liderów branży turystycznej w Europie Środkowej. Jako Exim, jesteśmy dumni z naszej historii ekspansji, która objęła rynek polski, słowacki, węgierski i rumuński, a także z fuzji naszych marek, które stały się synonimem zaufania i jakości w turystyce.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy szukają niezawodnego partnera w organizowaniu podróży służbowych. Rozumiemy, że każdy wyjazd biznesowy to inwestycja w przyszłość firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nasze prestiżowe nagrody i certyfikaty, w tym Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora, są dowodem na nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Jako część grupy DER Touristik Eastern Europe a.s., cieszymy się stabilnością i wsparciem międzynarodowym, co pozwala nam na oferowanie gwarancji ubezpieczeniowej na imponującą kwotę 85 000 000 PLN. To nie tylko świadczy o naszej solidności finansowej, ale także o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci i partnerzy.

W Exim rozumiemy, że sukces w turystyce to nie tylko kwestia doskonałych destynacji, ale przede wszystkim ludzi i relacji z nimi. Dlatego nasz zespół to grupa specjalistów z różnych działów – od obsługi klienta i rezerwacji, przez dział księgowości, po marketing i reklamę. Każdy z nas jest zaangażowany w tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla naszych klientów.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z przynależności do renomowanej grupy kapitałowej, ale także z naszego podejścia do klienta. Jesteśmy przekonani, że nasza empatia, profesjonalizm i gotowość do działania to klucz do budowania długotrwałych relacji.

Zapraszamy do współpracy z Exim – razem odkryjemy nowe horyzonty biznesowych podróży.

EXIM SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy hr / kadry

Oferty pracy EXIM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXIM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz/Kucharka kuchni zimnej

    SMART-HR
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz, Szef kuchni

    SKY ROAD
    • Szczyrk
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz / Kucharka

    GastroAgency s.r.o.
    • 1 900-2 500 € / mies.
    • Austria
    Dodana

Mapa EXIM SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

EXIM SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
EXIM SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca EXIM SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. turystyki

    • Gliwice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie średnie, znajomość jęz. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, zakres obowiązków: bezpośrednia obsługa klienta w biurze, telefoniczna i mailowa obsługa klienta, sprzedaż oferty turystycznej, zapewnienie obsługi posprzedażowej, realizacja planów sprzedażowych, dwie zmiany, miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie