Czy to Twoja firma?

MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT praca

Krzeszyce
MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT

Siedziba główna

MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bytom
  2. Wrocław
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MOKOTELECTRO - BARTŁOMIEJ MOKOT - oferty archiwalne

  • Elektryk

    • Krzeszyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Elektryk- wykonywanie instalacji i tras kablowych zgodnie z projektem, montaż urządzeń i osprzętu elektrycznego, montaż i podłączenie rozdzielni elektrycznych. Wymagane wykształcenie min. zawodowe, prawa jazdy kat. B, znajomość obsługi elektronarzędzi, umiejętność pracy w grupie, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych. Mile widziane doświadczenie kierunkowe. Tel. 794 141 007 Bartłomiej Mokot

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe, prawa jazdy kat. B, znajomość obsługi elektronarzędzi, umiejętność pracy w grupie, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych. Mile widziane doświadczenie kierunkowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną