Czy to Twoja firma?

Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki praca

Warszawa

Witajcie w świecie bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy! Jesteśmy Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Ryś, prowadzonym przez pasjonata motoryzacji, Ryszarda Tylickiego. Nasza przygoda z edukacją kierowców rozpoczęła się w 2014 roku w malowniczym Ciechanowie, sercu Mazowsza. Od tamtej pory, z zaangażowaniem i profesjonalizmem, przekazujemy wiedzę i umiejętności wszystkim, którzy pragną zasiąść za kierownicą.

Naszym celem jest nie tylko nauczenie Was przepisów ruchu drogowego czy technik prowadzenia pojazdu. Chcemy, aby każdy nasz kursant wyjeżdżał na drogi pewny siebie, z szacunkiem do innych uczestników ruchu i świadomością odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą prawo jazdy kategorii B.

W naszej ofercie znajdziecie kursy tygodniowe, które są idealne dla osób ceniących sobie czas i szybkie efekty. Dla tych, którzy preferują bardziej elastyczne podejście, przygotowaliśmy kursy indywidualne, dostosowane do osobistych potrzeb i harmonogramów. A jeśli potrzebujecie doszlifować swoje umiejętności, oferujemy również kursy uzupełniające. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Jesteśmy dumni z wysokiej zdawalności naszych kursantów, co świadczy o skuteczności naszej metodyki i zaangażowaniu instruktorów. Nasze podejście do klientów jest poważne i indywidualne, bo wiemy, że każdy z Was jest wyjątkowy i zasługuje na osobistą ścieżkę nauki.

Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych kierowców, którzy swoją przygodę zaczęli właśnie tutaj, w Ośrodku Szkolenia Kierowców Ryś. Razem przejedziemy drogę od pierwszych teoretycznych lekcji, aż po radosny moment otrzymania upragnionego prawa jazdy. Do zobaczenia na kursie!

Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instruktor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ośrodek Szkolenia Kierowców RYŚ Ryszard Tylicki - oferty archiwalne

  • Instruktor nauki jazdy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Instruktor Jazdy Kat. B mile widziane doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel

      Zakres obowiązków

      Dbanie o kursanta, samochód

      Wymagania

      Doświadczenie, punktualność, opanowanie, zaangażowanie.

      Oferujemy

      Pracę w miłej atmosferze. Praca w pełnym wymiarze godzin.

Pracodawcy w Warszawie