Czy to Twoja firma?

Profit Doradcy Finansowi praca

Łódź

Od momentu naszego powstania w 1994 roku w sercu Łodzi, w Profit Doradcy Finansowi stawiamy na rozwój i innowacyjność w świecie doradztwa finansowego i kredytowego. Nasza misja jest jasna i prosta: pragniemy, aby każdy z naszych Klientów osiągnął pełne zadowolenie ze swoich finansów, zarówno osobistych, jak i firmowych. Jesteśmy dumni z naszej niezależności, która pozwala nam działać wyłącznie w najlepszym interesie naszych Klientów, bez zewnętrznych wpływów instytucji bankowych czy ubezpieczeniowych.

Nasza oferta to nie tylko szeroki pakiet nowoczesnych produktów finansowych, ale przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozumiemy, że każda osoba i każda firma to unikalna historia i zestaw potrzeb, dlatego nasze rozwiązania są projektowane na miarę, aby sprostać nawet najbardziej wyjątkowym oczekiwaniom.

W Profit Doradcy Finansowi wierzymy, że naszą największą wartością są ludzie – zarówno nasi Klienci, jak i zespół ekspertów, których wiedza i doświadczenie są fundamentem naszej firmy. To dzięki nim możemy oferować profesjonalne doradztwo, które pomaga naszym Klientom w osiąganiu ich celów finansowych.

Podkreślamy swoją niezależność i indywidualne podejście do potrzeb Klienta jako nasze przewagi konkurencyjne. Jesteśmy przekonani, że to właśnie te cechy wyróżniają nas na rynku i pozwalają budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

W Profit Doradcy Finansowi każdego dnia pracujemy na to, by być zaufanym partnerem w świecie finansów, który zawsze stoi po stronie Klienta, oferując nie tylko produkty, ale przede wszystkim wartościowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie finansowej drogi naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się finansami na swoich warunkach.

Profit Doradcy Finansowi najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Łódź
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Profit Doradcy Finansowi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Profit Doradcy Finansowi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Profit Doradcy Finansowi

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Profit Doradcy Finansowi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bydgoszcz
  3. Bielsko-Biała
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Piotrków Trybunalski
  7. Szczecin
  8. Wrocław
  9. Mragowo

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Profit Doradcy Finansowi - oferty archiwalne

  • Konsultant - Doradca Finansowy

    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Spotkania z Klientami to wielka zaleta pracy doradcy finansowego. Dobieranie właściwej oferty do potrzeb i możliwości Klienta jest bardzo ciekawym i wciągającym zajęciem. Jednak nie jest to łatwe. Z dwóch powodów. Po pierwsze, trzeba dobrze poznać wiele dostępnych ofert, a po drugie trzeba nauczyć się rozmawiać z ludźmi.

      Umiejętności interpersonalne są kluczową cechą decydującą o tym, czy doradca finansowy będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki. Sztuką jest wzbudzić zaufanie Klienta i pokazać, że rolą doradcy jest mu pomóc. Oprócz doskonałych umiejętności rozmowy, słuchania, ważne są też umiejętności prezentacji i negocjacji.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków Doradcy Finansowego należy kontakt z Klientami i przedstawianie im najlepszych ofert finansowych. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a Klientom prezentujemy oferty tych, które mogą zaproponować najdogodniejsze warunki. Rolą doradcy finansowego jest przedstawienie zalet i wad poszczególnych propozycji, wytłumaczenie zawiłości prawnych i wybór spośród wielu ofert tych, które są najkorzystniejsze.

      Najwięcej czasu doradca poświęca na osobisty kontakt z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Praca doradcy to przede wszystkim spotkania z Klientami. To praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi i chcących im pomagać.

      Wymagania

      Jeżeli posiadasz wykształcenie min. średnie, nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, masz silną determinacje w osiąganiu nowych celów, cechuje cię kreatywność i zdolność do samodzielnej pracy – przyłącz się do nas i zostań:

      KONSULTANT - DORADCA FINANSOWY

      Oferujemy

      Z naszej strony otrzymasz:

      - profesjonalne szkolenia

      - sprawdzony system pracy, wsparcie IT

      - miłą i serdeczną atmosferę, brak limitów

      - bogatą ofertę produktów finansowych

      - możliwość indywidualnego rozwoju

      - współpracę opartym na wzajemnym partnerstwie

      - szansę zdobycia niezależności finansowej

Pracodawcy w Łodzi