Multi Parts Supply USA Inc

Czy to Twoja firma?

Multi Parts Supply USA Inc praca

Warszawa

Multi Parts jest firmą specjalizującej się w sprzedaży na całym świecie marek części i asortymentu z branży motoryzacyjnej. Multi Parts zajmuje się projektowaniem i produkowaniem częsci zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych: Europejskich, Amerykańskich oraz Azjatyckich.

Nasza główna siedziba znajduje się w Jupiter, stan Florida, USA.

Multi Parts Supply USA Inc najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Multi Parts Supply USA Inc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Multi Parts Supply USA Inc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Multi Parts Supply USA Inc

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Orzesze

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Multi Parts Supply USA Inc - oferty archiwalne

  • Manager sprzedaży

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

      Zakres obowiązków

      • rozwój sprzedaży w Polsce i na rynku międzynarodowym
      • realizacja strategii sprzedaży oraz planowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań
      • aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży częściej samochodowych na poziomie B2B
      • znajomość PC, Microsoft Office, CRM na poziomie bardzo dobrym
      • doskonała komunikacja i umiejętności w budowaniu dobrej relacji z klientami
      • znajomość języka angielskiego na poziomie min C1
      • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w rozwijającym się zespole
      • duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
      • udział w ciekawych projektach oraz zadaniach

Pracodawcy w Warszawie