BEDEKER Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BEDEKER sp. z o.o. praca

Gdańsk

Witaj, jestem częścią BEDEKER Sp. z o.o., firmy z ducha przedsiębiorczego, która zakorzeniła się w pięknym Gdańsku. Od momentu naszego powstania 5 grudnia 2006 roku, rozwijamy się w branży sprzedaży hurtowej i działamy jako agent handlowy. Przez lata, nasza firma rozrosła się i w 2013 roku mieliśmy przyjemność współpracować z zespołem liczącym od 51 do 100 zaangażowanych pracowników.

Nasza misja, inspirowana słowami Henry'ego Forda z 1923 roku, jest dla nas drogowskazem w codziennej pracy. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wydajność, ekonomiczność i jakość. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było lepsze niż konkurencji, a jeśli znajdziemy obszar, w którym możemy się poprawić, nie wahamy się angażować najlepszych specjalistów, aby osiągnąć doskonałość.

Choć nie mogę podzielić się szczegółami naszej oferty produktowej czy usługowej, chcę zapewnić, że każdy element naszej działalności jest przemyślany i skoncentrowany na dostarczaniu wartości naszym klientom. Nasze podejście do biznesu jest proste – skupiamy się na tym, co robimy najlepiej, zawsze z myślą o efektywności i innowacji.

Nie dysponujemy informacjami na temat naszej obecności międzynarodowej czy szczegółowych certyfikatów, ale nasze zaangażowanie w jakość jest niezachwiane. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, a nasza historia jest świadectwem ciężkiej pracy i zaangażowania zespołu.

Niestety, nie mogę również podzielić się informacjami na temat naszych inwestorów czy wskaźników finansowych, ale zapewniam, że nasza stabilność i zaufanie, które budujemy wśród partnerów biznesowych, są fundamentem naszej działalności.

W BEDEKER Sp. z o.o. nieustannie poszukujemy sposobów na wyróżnienie się na rynku, choć szczegóły naszych unikalnych przewag konkurencyjnych pozostają naszym firmowym sekretem.

Zapraszam do współpracy i odkrywania, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces w świecie handlu hurtowego i detalicznego. Razem możemy więcej!

BEDEKER Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BEDEKER Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEDEKER Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BEDEKER Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Wrocław
  6. Opole
  7. Olsztyn
  8. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BEDEKER Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Bedeker Sp. z o.o. istniejąca od ponad 15 lat, zajmująca się merchandisingiem książek i zabawek zatrudni przedstawiciela do obsługi stałych punktów handlowych z Poznania i okolic.

      Zakres obowiązków

      • godne reprezentowanie firmy oraz wydawców współpracujących
      • stały i systematyczny kontakt z klientami wg ustalonego planu pracy
      • rozliczanie dzienne realizacji planu pracy oraz powierzonych zadań
      • dbałość o dostępność, ekspozycję oraz jakość towaru w odwiedzanych punktach

      Wymagania

      • miła aparycja
      • samodzielność i kreatywność
      • dyspozycyjność
      • prawo jazdy kat. B
      • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
      • mile widziana znajomość rynku księgarskiego lub wydawniczego w Polsce

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie i w przyjaznym, energicznym zespole
      • zatrudnienie na etacie w pełnym wymiarze godzin
      • potrzebne do pracy narzędzia: samochód firmowy, telefon z aplikacją do raportowania
      • wynagrodzenie nie zależy od wykonywania planów itp. tylko od realizacji powierzonych zadań
      • możliwość rozwoju i awans
      • stałą liczbę klientów do obsługi
      • niekorporacyje / indywidualne podejście do pracownika

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na niniejsze ogłoszenie.

Pracodawcy w Gdańsku