Czy to Twoja firma?

Finmex praca

Warszawa

Jesteśmy Finmex - Twoim przewodnikiem po świecie finansów. Nasza przygoda zaczęła się w czerwcu 2018 roku w Wietnamie, gdzie z pasją i wizją stworzyliśmy firmę, która dziś jest uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek szkoleniowych w Azji. Nasza siedziba główna znajduje się w sercu Polski, w Warszawie, skąd rozprzestrzeniamy naszą wiedzę i doświadczenie na cały świat.

Specjalizujemy się w usługach finansowych, a nasza oferta to przede wszystkim zaawansowane szkolenia dla traderów oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie ryzykiem w funduszach inwestycyjnych. Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół tworzą najbardziej doświadczeni eksperci na rynku, którzy dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z naszymi kursantami.

Nasze systemy algorytmiczne i manualne, zaprojektowane dla największych firm inwestycyjnych na świecie, są dowodem na to, że innowacja i jakość są dla nas kluczowe. W Finmex wierzymy, że sukces w finansach to nie tylko wiedza, ale także praktyczne narzędzia, które pozwalają na skuteczne działanie na rynku.

Zatrudniamy między 11 a 50 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w rozwój naszej firmy i naszych klientów. Co nas wyróżnia? Jako jedyni oferujemy pełne, praktyczne wsparcie po ukończeniu kursów, ponieważ zależy nam na długotrwałym sukcesie i satysfakcji naszych kursantów.

Jesteśmy Finmex - Twoim partnerem w świecie finansów. Razem możemy osiągnąć więcej. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszego doświadczenia i wsparcia.

Oferty pracy Finmex

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Finmex

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Finmex

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Finmex
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Dąbrowa Górnicza
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Finmex - oferty archiwalne

  • Junior Financial Specialist EU Project.

    Finmex
    • 5 000-12 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Description

      One of the largest brokers on the financial market invites You to cooperate!

      Opens recruitment for:

      Junior Financial Specialist EU Project.

      Preferred people with English Hungarian, Lithuanian, Latvian or Bulgarian native.

      Zakres obowiązków

      Duties:

      • Monitoring trends in the currency, commodity, cryptocurrency and stock indices.
      • Participation in the preparation of marketing campaigns.
      • Arranging videoconferences on the subject of investments in the currency and cryptocurrency markets.
      • Connecting with customers and building relationships by telephone and direct.

      Wymagania

      The ideal candidate is a person:

      • With experience in the investment industry.
      • Characterized by high personal culture.
      • Being able to organize work effectively.
      • Who wants to develop in the financial industry.
      • Fluent in English (necessary condition).

      Oferujemy

      We offer:

      • A full-time employment contract
      • Bonuses to remuneration.
      • Clear career path.
      • Support for the company in obtaining a work permit, residence card.
      • Working in a prestigious location in Warsaw in an experienced international team.
      • Possibility of promotion in the international structure
      • Necessary tools for work: computer, telephone, car.
      • Introduction and development training.
      • After the trial period, the interested person will also have the opportunity to conduct educational training themselves.
  • Specjalista ds. Marketingu

    Finmex
    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • Poszukujemy osoby samodzielnej i kreatywnej, której praca głównie będzie polegać na tworzeniu kampanii reklamowych generujących leady na produkty finansowe/ inwestycyjne. Mamy bardzo młody zespół, który szuka kompetentnego wsparcia marketingowego.

      Zależy nam na tym, by osoba miała doświadczenie w kampaniach marketingowych na Facebook'u i w Google Ads, która może się pochwalić wynikami (w kwestii pozyskiwania leadów).

      - generowanie leadów z kampanii Facebook/ Google Ads

      - pomoc w organizowaniu webinarów

      - drobne prace graficzne

      - budowanie wizerunku i rozpoznawalności marki

      Wymagania

      Idealny kandydat to osoba:

      - Z doświadczeniem w planowaniu i wdrażaniu kampanii w social mediach (Facebook, Instagram, inne).

      - Cechująca się wysoką kulturą osobistą

      - Potrafiąca efektywnie organizować pracę

      - Mająca inwencję własną w działaniu

      Mile widziane:

      - doświadczenie w promowaniu produktów branży finansowej/inwestycyjnej

      Oferujemy

      - Umowę o pracę na pełen etat

      - Przejrzysty system premiowania oparty o ścieżkę kariery

      - Pracę w prestiżowym punkcie w Warszawie w doświadczonym międzynarodowym zespole

      - Możliwość awansu w międzynarodowej strukturze

      - Wewnętrzny program rozwoju

      - Szkolenia

Pracodawcy w Warszawie