STC MANAGEMENT SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

STC MANAGEMENT sp. z o.o. praca

Warszawa

Student Coin będzie pierwszą platformą, która umożliwia osobom, start-upom i korporacjom projektowanie, tworzenie i zarządzanie tokenami typu NFT i DeFi. Zakończyliśmy wszystkie rundy finansowania i wspiera nas ponad 150 000 użytkowników w naszej społeczności. Możesz dowiedzieć się o nas więcej na https://studentcoin.org/.

STC MANAGEMENT SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy STC MANAGEMENT SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STC MANAGEMENT SP. Z O.O.

Mapa STC MANAGEMENT SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

STC MANAGEMENT SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STC MANAGEMENT SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Copywriter/Content Editor

    • 3 500-5 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      - przygotowywanie specjalistycznych artykułów o tematyce blockchain (w języku angielskim)

      - tworzenie postów na social media

      - współpraca z grafikiem

      - zarządzanie publikacją treści

      Wymagania

      - znajomość branży blockchain (mile widziane:) )

      - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      - bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1-C2)

      - umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi copywriterskich (jak np. Google Docs, Grammarly czy AnswerThePublic)

      - terminowość, lekkie pióro

      Oferujemy

      - atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do kwalifikacji oraz doświadczenia

      - elastyczne godziny pracy

      - bezpłatny dostęp do zamkniętej platformy z kursami, materiałami i społecznością z branży marketingu

      - pracę hybrydową z biura w Centrum Warszawy, z przewagą home office

      - benefity pracownicze

  • Asystent/Asystentka

    • Warszawa
    • praca zdalna

      - współpraca z Prezesem Zarządu i Kierownikiem Działu Prawnego Spółki i odciążanie ich w codziennych czynnościach

      - obsługa skrzynki mailowej Prezesa i zarządzanie kalendarzem spotkań

      - udział w wybranych spotkaniach i sporządzanie notatek

      - inne czynności administracyjne

      Wymagania

      - znajomość MS Office oraz Google Meet

      - znajomość języka angielskiego (min. B2)

      - dyspozycyjność

      - wysoka kultura osobista, terminowość i rzetelność

      Oferujemy

      - atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia

      - pracę hybrydową (do grudnia, potem full-time w biurze przy ul. Złotej)

      - elastyczny czas pracy

Pracodawcy w Warszawie