Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty

Czy to Twoja firma?

Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty praca

Wrocław

Witaj, jestem Dominik Grabski. Moją pasją jest edukacja finansowa oraz wspieranie innych w ich rozwoju osobistym. Od 15 lipca 2021 roku, prowadzę działalność gospodarczą, która skupia się na handlu, zarówno hurtowym jak i detalicznym, a także na usługach finansowych i ubezpieczeniowych oraz profesjonalnym doradztwie.

Wierzę, że każdy z nas ma potencjał do osiągnięcia finansowej niezależności i osobistego rozwoju. Dlatego też, moim celem jest dostarczanie wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci zrozumieć świat finansów i odkryć własne ścieżki rozwoju.

Zajmuję się doradztwem, konsultingiem oraz audytem – wszystko to, by wspierać Ciebie i Twoją firmę w osiąganiu lepszych wyników. Moje usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb, ponieważ rozumiem, że każdy klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.

Choć nie mogę podać Ci konkretnej listy usług czy produktów, zapewniam, że moje doświadczenie i wiedza są szerokie i zawsze aktualne. Działam w branży, która wymaga ciągłego kształcenia i śledzenia najnowszych trendów, co pozwala mi oferować rozwiązania na najwyższym poziomie.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć finanse i zainspirować do osobistego rozwoju. Razem możemy osiągnąć więcej. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty

Adres rejestrowy

Praca Dominik Grabski - Edukacja Finansowa i Rozwój Osobisty - oferty archiwalne

  • Promotor sprzedaży

    • 50-150 zł / godz.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Oferta kierowana jest dla osób ze statusem uczeń/student

      Poszukuję osób do poszukiwania klientów

      Prowadzę program żywieniowy i zadaniem Twoim będzie znaleźć osobę chętną na program.

      Wynagrodzenie adekwatne jest od Twoich wyników. Nie płacę za czas pracy lecz za wyniki.

      Wszystkie szkolenia i materiały bezpłatne.

      Można zacząć od zaraz.

      Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz!!!

      Mile widziane umiejętności w tym temacie. Jednak nie martw się jak każdy kiedyś zaczynał tak więc i Ty możesz zacząć. Wszystkiego Cię nauczę.

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie potencjalnych klientów,
      • Promowanie programu żywieniowego.

      Wymagania

      • Obsługa teleonu albo komputera,
      • Aktywne konto minimum 1 rok w mediach społecznościowych,
      • Podstawy mediów społecznościowych.

      Oferujemy

      • Pełne, darmowe szkolenia rozwojowe,
      • Cały komplet potrzebnych materiałów,
      • Umowa zlecenie,
      • Wypłaty raz w miesiącu na konto.

Pracodawcy w Wrocławiu