Czy to Twoja firma?

BAUKRANE BUDOWNICTWO sp. z o.o. Sp. k. praca

Gdańsk

BAUKRANE Budownictwo to ogólnopolski dostawca rozwiązań technologii systemów szalunkowych (deskowań), systemów BHP, rusztowań, żurawi górno i dolno-obrotowych, ogrodzeń budowlanych, kontenerów a także akcesoriów do robót żelbetowych. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest rozwój, na który wpływa ciągła obserwacja i wsłuchiwanie się w potrzeby rynku budowlanego oraz dialog z naszymi Klientami.

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca BAUKRANE BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    • Brwinów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

      Miejsce pracy: Koszajec k. Warszawy

      Zakres obowiązków

      • przyjmowanie dostaw i wydawanie materiałów
      • kompletowanie zamówień
      • przyjmowanie zwrotów, wraz z oceną stanu sprzętu
      • obsługa wózka widłoweg

      Wymagania

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie;
      • umowę o pracę,
      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU);
      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Gdańsku