BLACKSTONES CS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BLACKSTONES CS sp. z o.o. praca

Warszawa

Nazywamy się Blackstones i jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w świecie usług BPO. Od ponad dziesięciu lat z powodzeniem działamy w sercu Warszawy, gdzie nasza główna siedziba tętni życiem, a nasz zespół ponad 160 specjalistów codziennie dąży do doskonałości. Nasza oferta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się księgowością, kadrą i płacami, doradztwem podatkowym oraz zarządzaniem sekretariatem korporacyjnym. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są dostosowane do różnorodnych wymagań przedsiębiorstw, które obsługujemy na całym świecie. Rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa, dlatego nasze rozwiązania są tak elastyczne, jak to tylko możliwe. Jako liderzy rynku BPO, wiemy, jak ważne jest zaufanie klientów. To ono jest fundamentem naszych relacji. Najwyższa jakość usług to nie tylko obietnica, to nasze codzienne zobowiązanie. Praca zespołowa, szacunek i zaufanie między pracownikami to wartości, które kształtują naszą kulturę organizacyjną. Wierzymy, że tylko w takim środowisku możemy tworzyć innowacyjne rozwiązania, które naprawdę robią różnicę. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla szerokiego spektrum sektorów przemysłu pozwala nam zrozumieć i przewidzieć potrzeby naszych klientów. Dzięki temu możemy oferować nie tylko usługi, ale i wsparcie w prowadzeniu działalności, które jest tak ważne w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu. Dbamy o rozwój naszych pracowników, co potwierdza liczba 50 awansów od stycznia 2023 roku. Dajemy możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, bo wiemy, że inwestycja w wiedzę i umiejętności naszego zespołu przekłada się na sukces naszych klientów. W Blackstones zespół to nasz największy atut. To dzięki zaangażowaniu i wykwalifikowaniu każdego członka naszej firmy możemy mówić o sobie z dumą, że jesteśmy liderem usług BPO. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

BLACKSTONES CS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa

Oferty pracy BLACKSTONES CS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BLACKSTONES CS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Parking dla pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa BLACKSTONES CS Sp. z o.o.

Siedziba główna

Biuro Warszawa

Biuro Katowice

BLACKSTONES CS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BLACKSTONES CS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Jesteśmy wiodącym dostawcą usług BPO dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, usługi doradczo-podatkowe, zarządzanie sekretariatem korporacyjnym oraz wspieranie klientów w kwestiach związanych z prowadzeniem przez nich działalności. Przewagę zapewnia nam zespół doskonale wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, wysoki standard obsługi klienta oraz bogate doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów z szerokiego spectrum sektorów przemysłu. Firma została założona w 2009 roku, zatrudnia 150 pracowników w trzech okalizacjach w Polsce, Warszawie, Katowicach i Białymstoku.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg rachunkowych pod nadzorem Kierownika Zespołu dla polskich spółek oraz z kapitałem zagranicznym

      • sporządzanie deklaracji VAT

      • kalkulacja podatku CIT

      • sporządzanie raportów dla Klienta w tym bilansu, rachunku zysków i strat

      • aktywna pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
      • prowadzenie korespondencji z klientem i urzędami
      • przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe

      • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (obsługa spółek międzynarodowych, telefoniczny i mailowy kontakt z zagranicznym Klientem)

      • znajomość programu Sage 50c (dawniej Symfonia)

      • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT

      • dobra znajomość arkusza Excel

      • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      • predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

      Oferujemy

        • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

        • pracujemy 8 godzin dziennie z możliwością ruchomego rozpoczynania i kończenia pracy

        • atrakcyjny system premiowy

        • system poleceń pracowniczych

        • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

        • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

        • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości, podatków, finansów

        • współpracę z biegłymi rewidentami oraz doradcami podatkowymi

Pracodawcy w Warszawie