Czy to Twoja firma?

D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wrocław
D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy

D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    D.K.W. INWEST IHOR KUCHIRKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      organizacja spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza,
      przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji,
      telefoniczna obsługa klienta
      obsługa sprzętów biurowych,
      umowa zlecenie 3 lata,
      ilość godzin w tygodniu około 20
      praca w godzinach 9-13
      kontakt z pracodawcą: biuro.dkw.inwest@gmail.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy dowolny, znajomość obsługi MS Office MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO ORAZ ROSYJSKIEGO W CELU KOMUNIKACJI Z ZARZĄDEM ORAZ WSPÓŁPRACOWNIKAMI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu