Czy to Twoja firma?

Jacek Piotrowicz FREZIK praca

Pleszew

Od ponad dekady, JACEK PIOTROWICZ "FREZIK" jest synonimem rzemiosła, precyzji i pasji do drewna. Nasza podróż rozpoczęła się 16 stycznia 2006 roku w malowniczym Pleszewie, gdzie do dziś tworzymy z drewna prawdziwe dzieła sztuki. Specjalizujemy się w produkcji stolarki budowlanej i meblowej, a nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnym designem.

Nasza oferta to esencja funkcjonalności i estetyki. Tworzymy schody, które są nie tylko solidne, ale i zachwycają swoją formą. Drzwi, które produkujemy, stanowią wizytówkę każdego domu, a kuchnie na wymiar są spełnieniem marzeń naszych klientów o idealnej przestrzeni kulinarnej. Szafy wolnostojące i pod zabudowę, meble tradycyjne, ogrodowe, łazienkowe i do sypialni oraz krzesła – każdy element naszej oferty jest dopracowany w najmniejszym szczególe.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty powstają z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nawet najbardziej oryginalne i wymagające zamówienia zostaną zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Nasze wyroby drewniane to nie tylko meble, to historie pisane przez życie, które z radością wplatają się w codzienność użytkowników.

W JACEK PIOTROWICZ "FREZIK" łączymy tradycyjne metody pracy stolarskiej z innowacyjnymi rozwiązaniami, aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Nasze produkty to nie tylko meble, to obietnica jakości i niezawodności, która towarzyszy naszym klientom przez lata.

Zapraszamy do współtworzenia historii, w której drewno, ręce rzemieślnika i wizja klienta łączą się w niepowtarzalne dzieła. JACEK PIOTROWICZ "FREZIK" – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Jacek Piotrowicz FREZIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Pleszew
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Jacek Piotrowicz FREZIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jacek Piotrowicz FREZIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Jacek Piotrowicz FREZIK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Jacek Piotrowicz FREZIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Jacek Piotrowicz FREZIK - oferty archiwalne

  • Stolarz

    • Pleszew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodny z charakterystyką pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik stolarza/stolarz

    • Pleszew

      zgodnie z charakterystyką pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Pleszewie