Czy to Twoja firma?

LIMPIEZA praca

Gdańsk

Jesteśmy LIMPIEZA – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie utrzymania czystości, z siedzibą w pięknym Gdańsku. Od ponad czterech lat z pasją i zaangażowaniem dbamy o to, aby przestrzenie, w których przebywasz, były nie tylko czyste, ale i przyjazne. Nasze usługi są odzwierciedleniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia, które przekłada się na jakość i profesjonalizm w każdym calu.

Nasza misja jest prosta, ale jakże ważna – dostarczamy efektywne rozwiązania, które pomagają utrzymać porządek i harmonię w Twoim otoczeniu. Czy to sprzątanie po budowie, przygotowanie obiektu do odbioru, czy dbanie o czystość biur, hal i magazynów – zawsze działamy z myślą o Twoich potrzebach.

W LIMPIEZA wierzymy, że szczegóły mają znaczenie. Profesjonalizm i dokładność to nasze kluczowe wartości, które wyróżniają nas na rynku. Każde zadanie wykonujemy z największą starannością, bo wiemy, że to, co dla Ciebie ważne, jest również ważne dla nas. Dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również dostępne w najlepszych cenach.

Rozumiemy, że czyste i zadbane wnętrze to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały Twoje oczekiwania i przyczyniały się do poprawy jakości życia.

Chociaż nie wspominamy o naszej pozycji rynkowej, to nasze zaangażowanie i dbałość o szczegóły mówią same za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze szukamy sposobów na to, by być jeszcze lepsi.

Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy przestrzeń, w której będziesz czuł się najlepiej. To nasza obietnica – LIMPIEZA, czystość na którą zasługujesz.

LIMPIEZA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy LIMPIEZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIMPIEZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LIMPIEZA

Siedziba główna

LIMPIEZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
LIMPIEZA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca LIMPIEZA - oferty archiwalne

  • Osoba Sprzątająca

    LIMPIEZA
    • 15-22 zł / godz.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Więcej informacji pod numerem telefonu

      Zakres obowiązków

      • Sprzątanie klatek schodowych,
      • Sprzątanie mieszkań w stanie deweloperskim.

      Wymagania

      • Sprawność fizyczna wymagana do pracy na wyżej podanym stanowisku,
      • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wsparcie zespołu i przełożonego,
      • Pracę stałą w godzinach 7:00 – 17:00,
      • Stabilne zatrudnienie,
      • Praca na terenie całego Trójmiasta ( Gdańsk, Gdynia, Sopot ),
      • Rozliczenie w systemie godzinowym – Stawka od 15,00 zł Netto (na rękę) oraz w systemie akordowym od 90,00zł do 170,00zł za mieszkanie,
      • Tygodniówki co poniedziałek !!!
      • Umowa wedle preferencji.

Pracodawcy w Gdańsku