Czy to Twoja firma?

SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ praca

Warszawa

Od ponad dziewięciu dekad jesteśmy dumną częścią codziennego życia mieszkańców Żoliborza. Nasza spółdzielnia, „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a lokalne wartości splatają się z szeroką ofertą produktów. Od 1931 roku, kiedy to z inicjatywy mieszkańców osiedla Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej powstała „Gospoda Spółdzielcza”, nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza oferta to przede wszystkim zdrowa żywność, która zyskuje coraz większe uznanie wśród świadomych konsumentów. Jesteśmy dumni z naszego pieczywa z własnego wypieku, w tym wyjątkowego chleba „Samo ziarno”, który powstaje bez użycia mąki, a jego unikatowy charakter podkreśla fakt, że jest wypiekany na zakwasie. To właśnie pasja do tworzenia produktów najwyższej jakości sprawia, że nasi klienci wracają do nas każdego dnia.

Rozumiemy również potrzeby biznesowe naszego miasta, dlatego oferujemy współpracę w zakresie wynajmu powierzchni handlowych i magazynów. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i gotowi dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.

Choć nie dysponujemy danymi pozwalającymi określić naszą pozycję rynkową, to nasza długa historia i zaangażowanie w lokalną społeczność są świadectwem naszej stabilności i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Nieustannie dążymy do tego, by być miejscem, gdzie każdy czuje się jak w domu – miejscem, które łączy ludzi i tworzy wspólnotę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów na Żoliborzu, gdzie każdy może doświadczyć nie tylko bogactwa smaków, ale i ciepła, które tworzy nasza spółdzielcza rodzina. Razem tworzymy historię, która trwa już prawie sto lat, i nie możemy się doczekać, aby napisać kolejne rozdziały razem z Wami.

SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner

    D. WIŚNIEWSKI I WSPÓLNICY SP. JAWNA
    • 5 000-5 500 zł / mies. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa
  • Kucharz zmianowy do lokalnej restauracji w Warszawie Wesołej

    Aster Tomasz Śniadewicz
    • 35-44 zł / godz. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    Polecana
    Dodana
  • Zatrudnię Kucharza

    Krzysztof Jóśk KJFood
    • 30-35 zł / godz. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ

Siedziba główna / "MERKURY"

"HALA MARYMONCKA"

"AGORA"

"MEGASAM ŻOLIBORSKI"

"SAM BIELAŃSKI"

"RADEK"

PIEKARNIA MEGASAM ŻOLIBORSKI

BAR MLECZNY „SADY”

SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obróbka wstępna warzyw i owoców
      - prace pomcnicze przy posiłkach
      - prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: książeczka sanepidu, mile widziane doświadczenie zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej. Obowiązki: - obróbka wstępna warzyw i owoców - prace pomcnicze przy posiłkach - prace porządkowe *Praca co drugi dzień po 12h [Zgłoszenia: r.wyszkowska@spolemzoliborz.pl, 22 663 85 84]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia, prowizja *Wynagrodzenie nie mniejsze niż 4000 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie