Czy to Twoja firma?

Teatr Muzyczny CAPITOL praca

Wrocław

Witaj w Teatrze Muzycznym Capitol – miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a sztuka przeplata z technologią. Nasza siedziba, zlokalizowana w sercu Wrocławia, jest świadkiem kulturalnych przemian miasta od 1929 roku. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tradycje kinoteatru Capitol, który po renowacji w latach 2011-2013 stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie teatrów w Europie.

Nasze przedstawienia to połączenie klasyki i nowoczesności, które zachwycają zarówno miłośników broadwayowskich musicali, jak i wielbicieli literackich adaptacji. Jako producent Przeglądu Piosenki Aktorskiej, od 2006 roku jesteśmy także platformą dla artystów wyrażających się poprzez muzykę i słowo.

W Teatrze Muzycznym Capitol każdy spektakl to wydarzenie, które łączy w sobie doskonałość wykonania i niepowtarzalną atmosferę. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko unikalne wnętrza w stylu art déco, ale i zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które pozwalają na kreowanie niezapomnianych wrażeń scenicznych.

Jako jednostka kulturalna Samorządu Miasta Wrocławia, cieszymy się stabilnością i wsparciem, które umożliwiają nam nieustanne doskonalenie oferty kulturalnej. Nasze spektakle odbywają się na trzech scenach: Dużej Scenie, Scenie Ciśnień i Scenie Restauracja, co pozwala nam na prezentowanie różnorodności form teatralnych i dostosowanie się do oczekiwań naszej publiczności.

W Teatrze Muzycznym Capitol wierzymy, że sztuka jest dla każdego. Zapraszamy do wspólnego przeżywania historii, emocji i piękna, które każdego dnia tworzymy na naszych scenach. Do zobaczenia w Capitolu – miejscu, gdzie magia teatru staje się rzeczywistością.

Teatr Muzyczny CAPITOL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Teatr Muzyczny CAPITOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Teatr Muzyczny CAPITOL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Teatr Muzyczny CAPITOL

Siedziba główna

Teatr Muzyczny CAPITOL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Teatr Muzyczny CAPITOL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Pruszków
  4. Trzebnica
  5. Chojnów
  6. Gdynia

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Teatr Muzyczny CAPITOL - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. administracyjnych

    • Wrocław
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opisywanie i wystawianie faktur;
      prowadzenie karty wydatków działu;
      naliczanie opłat z tytułu czynszu, wody, ścieków, energii elektrycznej i cieplnej oraz podatku od nieruchomości;
      przygotowywanie pism, zapytań ofertowych i umów;
      prowadzenie archiwum zakładowego.
      Godziny pracy 8:00 - 16:00
      Praca w zastępstwie: po zakończeniu zastępstwa umowa na czas określony,
      Kontakt z pracodawcą: rekrutacja@teatr-capitol.pl lub 71 7890490

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy 2 lata, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu