Monitor Milenium Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Monitor Milenium Sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy Monitor Milenium, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Nasza podróż rozpoczęła się w pięknym Gdańsku, gdzie 03 czerwca 2015 roku otworzyliśmy drzwi naszego biura z misją usprawnienia i profesjonalizacji prowadzenia finansów firmowych. Od pierwszych dni naszej działalności, skupiamy się na dostarczaniu usług najwyższej jakości, które pomagają naszym klientom w skutecznym zarządzaniu ich finansami. Jesteśmy dumni, że nasz zespół, choć początkowo liczył tylko jedną osobę, odznaczał się zaangażowaniem i profesjonalizmem, który do dziś jest naszym znakiem rozpoznawczym. W Monitor Milenium wierzymy, że solidne podstawy finansowe to klucz do sukcesu każdej firmy. Dlatego też, z pasją podchodzimy do każdego zadania, czy to w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, czy też doradztwa podatkowego. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, aby zapewnić im spokój ducha i pewność, że ich finanse są w dobrych rękach. Chociaż nie możemy podzielić się informacjami na temat naszej misji czy wartości, które nas kierują, możesz być pewien, że każdego dnia działamy z myślą o najlepszym interesie naszych klientów. Nasza oferta jest skonstruowana tak, aby zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy. W Monitor Milenium rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego staramy się wyjaśniać wszystkie zawiłości w prosty i zrozumiały sposób. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci nawigować przez złożoność przepisów podatkowych i rachunkowych, dając Ci pewność, że wszystko jest zorganizowane i zgodne z obowiązującymi standardami. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć finansową doskonałość i przyczynić się do wzrostu i stabilności Twojej firmy. To nasza historia – historia zaangażowania, profesjonalizmu i nieustannego dążenia do doskonałości w obszarze finansów firmowych.

Monitor Milenium Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Monitor Milenium Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Monitor Milenium Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Księgowy

    ANTHEA sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Praca Monitor Milenium Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    • Gdańsk
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Jesteśmy biurem finansowo-księgowym, działamy w nieszablonowy sposób także jeśli chodzi o organizację wewnętrzną. Szukamy osoby na stanowisko „Główny księgowy” do zdalnej pracy z średniej wielkości przedsiębiorstwami, będącymi naszymi klientami.

      Zakres obowiązków

      • całościowe prowadzenie pełnej księgowości spółek (głównie produkcyjnych)
      • bieżący kontakt z obsługiwanymi klientami

      Wymagania

      • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
      • swoboda w komunikacji w języku angielskim przynajmniej w piśmie
      • dostępność w wymiarze nie mniej niż 1/2-2/3 typowego etatu

      Oferujemy

      • pracę w której samodzielnie ustalasz:

      - jak duży zakres pracy wykonujesz

      - kiedy ją wykonujesz (godziny pracy)

      - gdzie ją wykonujesz (praca zdalna z domu czy innej Twojej lokalizacji)

      - jaką formę zatrudnienia preferujesz (B2B, etat, umowa cywilno-prawna)

      • wynagrodzenie uzależnione wprost od wykonanej pracy.

      Jeżeli szukasz pracy, w której praca zawodowa jest wciąż czasowo głównym zajęciem ale chcesz ją w elastyczny sposób pogodzić z innymi obowiązkami, to ta oferta jest dla Ciebie. Pracują z nami zarówno zewnętrzni freelancerzy, którzy mają inne zajęcia, jak i osoby pracujące wyłącznie w naszej organizacji.

Pracodawcy w Gdańsku