Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik"

Czy to Twoja firma?

Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii Lajkonik praca

Poznań

Od ponad trzech dekad, Stowarzyszenie "Lajkonik" z Poznania jest naszą dumą i misją. Od 1991 roku nieustannie pracujemy na rzecz kształtowania relacji i empatii pomiędzy osobami sprawnymi i niepełnosprawnymi. Nasz zespół, który może pochwalić się około 7000 zadowolonych Partnerów, codziennie dąży do tego, by nasze społeczeństwo było bardziej inkluzywne i świadome.

Nasze działania skupiają się na hipoterapii, która jest nie tylko formą rehabilitacji psycho-ruchowej, ale przede wszystkim sposobem na budowanie wyjątkowych więzi między ludźmi a zwierzętami. Wierzymy, że terapeutyczna jazda konna i woltyżerka sportowa to nie tylko korekcja wad postawy, ale także droga do lepszego zdrowia i samopoczucia.

Jesteśmy przekonani, że zdrowy styl życia i postawy proekologiczne to fundamenty, na których powinno się opierać nowoczesne społeczeństwo. Dlatego promujemy te wartości w każdym aspekcie naszej działalności. Nasze sekcje terapeutyczne, w tym autoterapia, hortiterapia, a także sekcje sportowe i rekreacyjne, są otwarte dla wszystkich, kto chce doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu.

Edukacja patriotyczna i historyczna to kolejny filar naszej działalności. W sekcji Krakusów kultywujemy tradycje i uczymy młode pokolenia o ważnych wydarzeniach z przeszłości, które kształtowały naszą tożsamość narodową.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i nieodpłatna pomoc przyczyniają się do rozwoju społecznego i budowania lepszego jutra dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy może znaleźć miejsce dla siebie i przyczynić się do tworzenia świata pełnego empatii i zrozumienia.

Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik" najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Poznań
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik"

Adres rejestrowy

Praca Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii "Lajkonik" - oferty archiwalne

  • Hipoterapeuta

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii „Lajkonik”

      zatrudni hipoterapeutę.

      CV oraz LM prosimy przesłać na adres: lajkonie@op.pl

      praca w stajni: ul.T.Mateckiego 10, 60-689 Poznań

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie zajęć hipoterapii,
      • Prowadzenie zajęć z wolontariuszami hipoterapii (młodzież 12 – 18 lat),
      • Dbałość o dobrostan koni do hipoterapii,
      • Prowadzenie dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe (Fizjoterapia, Pedagogika),
      • Mile widziane: ukończony kurs hipoterapii,
      • Punktualność,
      • Kreatywność.

      Oferujemy

      • Stawkę godzinowa dostosowana do kwalifikacji i umiejętności (nie boimy się podwyżek),
      • Elastyczne godziny pracy,
      • Kompetentny zespół terapeutów,
      • Praca również w weekendy.

Pracodawcy w Poznaniu