Czy to Twoja firma?

CARBERRY sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy CARBERRY – liderem na rynku niezależnych platform samochodów używanych w Polsce. Nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, a nasz zespół liczy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia dążą do tego, aby dostarczać naszym klientom nie tylko pojazdy, ale przede wszystkim zaufanie i satysfakcję.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż detaliczna pojazdów silnikowych, ale również innowacyjne rozwiązania w obszarze fintech, automotive, leasingu oraz autotech. Rozumiemy, że zakup samochodu to ważna decyzja, dlatego stawiamy na transparentność i bezpieczeństwo transakcji. Nasze samochody używane są synonimem pewności i jakości, a każdy z nich przechodzi dokładną kontrolę, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W CARBERRY wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do innowacji. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które usprawnią proces zakupu i uczynią go jak najbardziej komfortowym – od atrakcyjnych opcji finansowania, po dostawę wybranego pojazdu prosto pod dom naszego klienta.

Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zbudować pozycję największej w Polsce niezależnej platformy samochodów używanych, ale to, co naprawdę nas wyróżnia, to pasja i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności. Zapraszamy do doświadczenia różnicy, jaką wnosi Carberry, i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej marce.

CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CARBERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • SPECJALISTA SEO/SEM

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Efektywnie pozycjonować (SEO) serwis carberry.pl
      • Tworzyć i publikować treści pod SEO
      • Monitorować i optymalizować pod kątem osiąganych pozycji carberry.pl
      • Tworzyć i optymalizować kampanie Google Ads
      • Raportować efekty kampanii płatnych i źródeł pozyskania ruchu
      • Współpracować z działem sprzedaży w zakresie generowanych ruchem płatnym i bezpłatnym leadów sprzedażowych

      Wymagania

      • Przynajmniej dwuletniego doświadczenia z zakresu SEO i marketingu internetowego (płatne kampanie search/display/video Google Ads)
      • Bardzo dobrej znajomości Google Analytics, Search Console oraz Semrush
      • Umiejętności wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych i nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów
      • Dobrej organizacji pracy i samodzielności
      • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie motoryzacją

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 4,000 – 6,000 zł brutto na umowie zlecenie w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności
      • Możliwa jest również współpraca B2B
      • Elastyczne godziny pracy
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Przyjazną atmosferę w pracy w energicznym zespole
      • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
      • Pracę przy pozycjonowaniu innowacyjnego produktu na bardzo ciekawym rynku
      • Dofinansowanie do pakietu benefitów (multisport, pakiet medyczny)

      Jeśli czujesz, że jesteś ambitny / ambitna i spełniasz powyższe oczekiwania - koniecznie aplikuj do nas i dołącz do zespołu Carberry.

Pracodawcy w Warszawie