ALUMAX Wiesław Marciniec

Czy to Twoja firma?

ALUMAX Wiesław Marciniec praca

Lisia Góra
ALUMAX Wiesław Marciniec najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ALUMAX Wiesław Marciniec

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALUMAX Wiesław Marciniec

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALUMAX Wiesław Marciniec

Siedziba główna

ALUMAX Wiesław Marciniec poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Tuchów
  2. Bielsko-Biała
  3. Nowy Sącz
  4. Tarnów
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ALUMAX Wiesław Marciniec - oferty archiwalne

  • KIEROWNIK PRODUKCJI / Brygadzista

    • Śmigno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej działającym od 2011 r na rynku polskim i zagranicznym.

      W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      KIEROWNIK PRODUKCJI / Brygadzista

      Miejsce pracy: Śmigno k/Tarnowa

      Zakres obowiązków

      • zarządzanie zespołem pracowników w sposób gwarantujący realizacje założonych celi produkcyjnych
      • bezpośredni nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
      • raportowanie przebiegu procesu produkcji
      • organizacja i odpowiedzialność za proces produkcji w tym jakość, wydajność i terminowość
      • systematyczne zwiększanie produktywności
      • nadzorowanie przestrzegania standardów w zakresie BHP

      Wymagania

      • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki aluminiowej
      • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym (wyższe – mile widziane)
      • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
      • bardzo dobra organizacja czasu pracy

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • dużą samodzielność w działaniu
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz posiadanego doświadczenia zawodowego

      Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji/CV przyciskiem Aplikuj

  • KIEROWNIK KONTRAKTU

    • Śmigno
    • Od 2011 r jesteśmy producentem stolarki aluminiowej, działającym na rynku polskim i zagranicznym.

      W związku z rozwojem działalności zatrudnimy na stanowisko:

      Kierownik Kontraktu

      woj. małopolskie

      • koordynowanie i kontrolowanie realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót
      • sporządzanie zamówień materiałów, koordynacja dostaw
      • sporządzanie harmonogramu produkcji
      • zarządzanie zespołem pracowników w sposób gwarantujący realizacje kontraktu
      • opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowej niezbędnej do realizacji kontraktu
      • raportowanie z postępów prac na budowie
      • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
      • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
      • bieżące nadzorowanie stanu realizacji harmonogramu i budżetu budowy

      Wymagania

      • min 2 letnie doświadczenie w branży na podobnym stanowisku – warunek konieczny
      • wykształcenie wyższe budowlane/ inżynier (będzie dodatkowym atutem)
      • umiejętność negocjacji
      • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
      • umiejętność zarządzania zespołem i współpracy z zespołami ludzi na budowie
      • znajomość programów: AutoCAD, MB CAD, obsługa pakietu Microsoft Office
      • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
      • aktywne prawo jazdy kat. B.
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • umowę współpracy lub stałe zatrudnienie na umowę o pracę
      • konkurencyjne zarobki (zależne od doświadczenia i zaangażowania)
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • szkolenia
      • niezbędne narzędzia pracy

      Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji/CV przyciskiem Aplikuj.

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko do wybranych kandydatów

  • KIEROWNIK SPRZEDAŻY / KOSZTORYSANT

    • Śmigno
    • Jesteśmy producentem stolarki aluminiowej, działającym od 2011 roku na rynku polskim i zagranicznym.

      KIEROWNIK SPRZEDAŻY / KOSZTORYSANT

      • zarządzanie działem sprzedaży
      • aktywne pozyskiwanie kontrahentów oraz zapytań ofertowych
      • budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami w zakresie realizowanych i pozyskiwania nowych kontraktów
      • wykonywanie ofert i kosztorysów dla klientów krajowych i zagranicznych
      • analiza dokumentacji projektowo – technicznej, projektowanie konstrukcji
      • uczestnictwo w wizjach lokalnych oraz pomiarach
      • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo produktowo – techniczne oraz sprzedaż produktów i usług
      • analiza i optymalizacja rozwiązań i kosztów projektu
      • dokonywanie uzgodnień z innymi działami firmy, zapewnienie efektywnej komunikacji i wsparcia w zespole
      • bieżąca analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany
      • development produktu i usług

      Wymagania

      • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stolarki aluminiowej
      • zdolności managerskich, w tym zarządzania zespołem
      • umiejętności budowania i utrzymywania efektywnych relacji biznesowych
      • umiejętności analityczne (czytania i analizowania dokumentacji oraz rysunków technicznych)
      • silnej orientacji na cel i wyniki
      • przedsiębiorczości, kreatywności, dynamizmu w działaniu
      • znajomości obsługi pakietu MS Office oraz programu AutoCad
      • aktywne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę u prężnie rozwijającego się producenta z dużymi możliwościami rozwoju
      • otwartość na nowe pomysły, możliwość wdrażania własnych rozwiązań
      • elastyczną formę zatrudnienia zależną od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub B2B).
      • dodatkowe benefity, możliwość ich dopasowania do preferencji Kandydata
      • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia branżowe
      • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód na wyjazdy służbowe)
      • przyjazną atmosferę
      • komfortowe warunki pracy, przyjazną atmosferę

      Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko do wybranych kandydatów.

Pracodawcy w Lisiej Górze