Czy to Twoja firma?

ROBTOOLS SMT sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

W sercu przemysłu elektronicznego i handlu międzynarodowego, w Bydgoszczy, znajduje się nasza firma - Robtools SMT. Od ponad dziesięciu lat jesteśmy dumni z naszej pozycji jako jeden z wiodących producentów krzeseł antystatycznych, przemysłowych i laboratoryjnych, które znajdują zastosowanie w najbardziej wymagających środowiskach pracy. Nasza ekipa, licząca od 11 do 50 specjalistów, codziennie dąży do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i jakości. Nasze zaangażowanie w doskonałość potwierdza certyfikat zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015, który jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wyposażenie antystatyczne, ale i zaawansowane linie do montażu SMT, cyfrowe mikroskopy, jonizatory, odciągi oparów, sprzęt lutowniczy oraz kompleksowe wyposażenie ESD. Dostarczamy również wkrętarki elektryczne, pneumatyczne i akumulatorowe, pakowarki próżniowe, a także akcesoria niezbędne do produkcji i serwisu elektroniki. Nasze roboty przemysłowe to przyszłość automatyzacji, a szkolenia oraz audyty ESD to inwestycja w wiedzę i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, co daje nam stabilność finansową i pozwala na budowanie trwałych relacji z naszymi klientami i dystrybutorami zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasza międzynarodowa obecność to wynik zaufania, jakim nas obdarzają partnerzy biznesowi na całym świecie. Wyróżnia nas bezpośredni kontakt z fabrykami, co umożliwia nam doradztwo w wyborze urządzeń idealnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Szybka realizacja zamówień, profesjonalny serwis i wysokie stany magazynowe to nasze atuty, które gwarantują ciągłość dostaw i zadowolenie klientów. W ROBTOOLS SMT wierzymy, że zaawansowana technologia i profesjonalne doradztwo idą w parze z ludzkim podejściem i zrozumieniem potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz tworzą przyszłość przemysłu elektronicznego.

ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Łódź
  3. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ROBTOOLS SMT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Robtools SMT Sp. z o.o. polska firma dostarczająca wyposażenia do produkcji elektroniki w Polsce jak i na całym świecie.Poszukujemy energicznej osoby do zespołu, aktualnie w dziale administracyjno-biurowym pracują dwie osoby, a zależy nam na powiększeniu zespołu, aby zwiększyć efektywność naszej pracy.Jesteśmy polskim producentem krzeseł specjalistycznych oraz mebli przemysłowych, które sprzedajemy pod naszą marką Rtwork

  • Tapicer/monter krzeseł (nr 5239)

    • Bydgoszcz
    • Zakres obowiązków

      tapicerowanie krzeseł, przycinanie materiału tapicerskiego, montaż krzeseł.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: tapicerstwo
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1-a umowa na okres próbny możlwiość pracy w nadgodzinach
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bydgoszczy