TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska

Czy to Twoja firma?

TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska praca

Kraków

Nazywamy się TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska. Nasza historia zaczęła się w malowniczym Krakowie, gdzie od listopada 2019 roku z pasją wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów. Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, audycie, doradztwie gospodarczym, a także w outsourcingu księgowym i kadrowo-płacowym. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb każdego klienta, co pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

Zaangażowanie i kompetencje to wartości, które są dla nas kluczowe. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie w relacjach z klientami, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale i osobiste. Wierzymy, że dzięki temu nasza praca przynosi realne korzyści dla tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Jako firma działająca w branży profesjonalnych usług doradczych, stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu. Nasze usługi księgowości finansowej oraz obsługi kadrowo-płacowej są zawsze dostosowane do specyfiki działalności naszych klientów, co pozwala im skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju ich własnego biznesu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma, mimo braku długiej historii na rynku, zyskała zaufanie klientów i stale rozwija swoje kompetencje. Jako aktywny podmiot gospodarczy, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają nie tylko doradców, ale i partnerów w biznesie. Razem możemy osiągnąć więcej!

TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Kielce
  4. Wrocław
  5. Krosno

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca TaxSimple Kancelaria Podatkowa i Audytorska - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy kancelarią podatkową i audytorską specjalizującą się przede wszystkim w obsłudze spółek z udziałem zagranicznym działających w Polsce.

      W związku z rosnącym gronem naszych klientów zatrudnimy nowych pracowników na stanowisku:

      Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

      miejsce pracy: Kraków

      Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV ze szczegółowym opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

      Szanując Państwa i nasz czas prosimy o wskazanie w aplikacji Państwa oczekiwań finansowych (wynagrodzenie miesięczne brutto).

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ksiąg rachunkowych
      • sporządzanie sprawozdań finansowych
      • przygotowywanie deklaracji CIT i VAT (w tym transakcje wspólnotowe i eksportowe)
      • sporządzanie raportów GUS, NBP i innych powiązanych z księgami rachunkowymi
      • współpraca z klientami kancelarii.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • znajomość programów księgowych, w tym przede wszystkim programu Sage Symfonia
      • zaangażowane podejście do nowych zadań
      • otwartość na nowe rozwiązania techniczne w pracy księgowego
      • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy; wymiar czasu pracy i rodzaj umowy mogą zostać dostosowane do oczekiwań kandydata
      • wsparcie doradcy podatkowego i biegłego rewidenta w rozwiązywaniu problemów podatkowych i księgowych
      • finansowanie podnoszenia kwalifikacji zawodowych i udział w szkoleniach
      • pracę w niedużym zespole w dobrej atmosferze i w przyjaznym otoczeniu
      • łatwo dostępne komunikacyjnie biuro w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.

Pracodawcy w Krakowie