Czy to Twoja firma?

LIGNUS sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy Lignus, dumny producent drzwi i mebli drewnianych z serca Gdańska. Nasza historia jest opowieścią o pasji do drewna, innowacji i jakości, która zaczęła kształtować naszą markę od momentu założenia. Zdobywając prestiżową nagrodę Gepard Biznesu w 2017 roku, udowodniliśmy, że nasze zaangażowanie w doskonałość jest doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale i przez całą branżę.

Nasza misja jest prosta, ale ambitna – wytwarzamy produkty najwyższej jakości. To założenie przyświeca nam w każdym aspekcie działalności, od wyboru surowców, przez proces produkcyjny, aż po finalne doradztwo naszym klientom. W naszej ofercie znajdziesz drzwi drewniane, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, jedno i dwuskrzydłowe, a także drzwi techniczne – przeciwpożarowe, akustyczne i dymoszczelne. Nie zapominamy również o miłośnikach unikalnych rozwiązań – realizujemy specjalne zamówienia na meble drewniane, które są wizytówką każdego wnętrza.

Jesteśmy dumni z naszej nowoczesnej technologii produkcji, która nie tylko gwarantuje najwyższą jakość, ale również spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez nasz zespół badawczy pozwala nam nieustannie podnosić poprzeczkę w branży.

Nasze rynki zagraniczne to dowód na to, że polskie rzemiosło ma się czym pochwalić na arenie międzynarodowej. Jesteśmy firmą prywatną, opartą na solidnym polskim kapitale, co daje nam stabilność finansową i pozwala na ciągły rozwój.

W LIGNUS wiemy, że nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko zaawansowane technologie, ale przede wszystkim ludzie – wysoko wyspecjalizowani eksperci, którzy z pasją podchodzą do każdego elementu drewna. W najbliższym czasie planujemy otwarcie nowych stanowisk związanych z obsługą produkcji, co przyczyni się do wzrostu naszego zespołu i jeszcze większej efektywności pracy.

Zapewniamy fachowe i szybkie doradztwo, bo zależy nam na tym, aby każdy projekt był realizacją indywidualnych potrzeb naszych klientów. W LIGNUS każde zamówienie to nowa historia, którą tworzymy razem z Tobą.

Dołącz do naszej opowieści o jakości, innowacji i rzemiośle, które przekracza granice.

LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Mapa LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Praca LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Stolarz

    LIGNUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace stolarskie przy produkcji drzwi drewnianych i ościeżnic

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi, umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Gdańsku