Grupa AF sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Grupa AF sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy Grupa AF – Twoim zaufanym partnerem w świecie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Nasza przygoda rozpoczęła się we Wrocławiu w 2011 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by wspierać firmy w osiąganiu ich celów. Z dumą patrzymy na dekadę pełną wyzwań, podczas której zrealizowaliśmy ambitne projekty zarówno dla lokalnych przedsiębiorstw, jak i renomowanych marek międzynarodowych.

Nasza misja to coś więcej niż tylko świadczenie usług – to promowanie wizerunku osób niepełnosprawnych jako pełnowartościowych uczestników rynku pracy, zdolnych do podejmowania najbardziej wymagających zadań. Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczy ponad 30 różnorodnych specjalistów, którzy każdego dnia przekładają naszą misję na konkretne działania.

W Grupie AF nie boimy się innowacji – nasze usługi IT, marketingowe i doradcze są na najwyższym poziomie, co potwierdza niezależna wycena naszej firmy, przekraczająca 12 mln złotych. Jesteśmy stabilni finansowo, co udowodniliśmy generując przychód na poziomie 7,4 mln złotych w 2017 roku.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale również autorski program społeczny Biznes Bez Barier. Dzięki niemu nie tylko wspieramy osoby niepełnosprawne, ale również oferujemy naszym klientom możliwość korzystania z odpisów PFRON. Jesteśmy również dumni z posiadania certyfikatu CSR, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w odpowiedzialne działania biznesowe.

W naszej ofercie znajdziesz wsparcie IT, marketingowe, doradztwo biznesowe, a także pośrednictwo pracy czy audyty energetyczne – wszystko to, co potrzebne jest do skutecznego prowadzenia i rozwijania Twojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej. Dołącz do grona zadowolonych klientów i partnerów Grupy AF i przekonaj się, jak możemy wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla Twojej firmy i społeczeństwa.

Grupa AF sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Grupa AF sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa AF sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa AF sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Grupa AF sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier z Orzeczeniem, Stryków

    • Stryków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Fundacja Biznes Bez Barier została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 25076. Obecnie dla jednego z naszych Klientów – Firmy Spedimex, poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier - Miejsce pracy: Stryków, łódzkie.

      Nie czekaj, dołącz już dzisiaj do wyjątkowego zespołu ponad 2000 pracowników #SpedimexTeam i zostań jego częścią! Mamy niemal 30-letnie doświadczenie w dostawach. Każdego dnia przygotowujemy towary do wysyłki, żeby jak najszybciej dotarły z naszych magazynów do większości miejsc w Polsce i Europie.

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • przyjęcie, wydanie i pakowanie towaru,
      • kontrola jakości towaru,
      • skanowanie towaru,
      • czynności związane z utrzymaniem magazynu,
      • zachowanie norm i standardów BHP.

      Wymagania

      Oczekujemy:

      • gotowości do pracy na trzy zmiany [6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00],
      • motywacji do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat,
      • zaangażowania w realizację powierzonych zadań i odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
      • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (umowa bez pośredników),
      • terminowe comiesięczne wynagrodzenie,
      • atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej),
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia i pakietu sportowego,
      • bezpłatną opiekę medyczną w najlepszej w Polsce sieci placówek prywatnych,
      • prezenty świąteczne, konkursy i nagrody za polecenie pracownika.

Pracodawcy w Wrocławiu