Czy to Twoja firma?

P.B.A. Doradztwo Personalne praca

Warszawa

Od ponad trzydziestu lat, my, Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing, jesteśmy dumnym uosobieniem zaufania i profesjonalizmu w świecie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza siedziba, zlokalizowana w sercu Warszawy, jest świadkiem dynamicznego rozwoju i nieustającego dążenia do doskonałości w branży kadrowej.

Nasza historia sięga 1992 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą misję tworzenia wartościowych połączeń między pracodawcami a pracownikami. Z biegiem lat zdobyliśmy nie tylko doświadczenie, ale i ugruntowaną pozycję wśród firm handlowych oraz produkcyjnych, specjalizując się w obsadzaniu kluczowych stanowisk specjalistycznych i menedżerskich.

Z dumą zatrudniamy zespół liczący od 51 do 200 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia przyczyniają się do sukcesów naszych klientów. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań HR – od rekrutacji, przez outsourcing pracowniczy, audyty pracownicze, aż po kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wszystko to realizujemy z myślą o optymalizacji procesów i maksymalizacji potencjału ludzkiego w organizacjach, z którymi współpracujemy.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój biznesu i karier zawodowych, dlatego każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dopasowując nasze strategie do unikalnych potrzeb i oczekiwań naszych partnerów.

Choć nie możemy ujawnić wszystkich detali naszej działalności, to możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w kreowanie przyszłości rynku pracy jest niezachwiane. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom wiedzą, doświadczeniem i pasją, której nie brakuje nam od pierwszych dni naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy tworzyć historie sukcesu.

P.B.A. Doradztwo Personalne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy P.B.A. Doradztwo Personalne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.B.A. Doradztwo Personalne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.B.A. Doradztwo Personalne

Siedziba główna

P.B.A. Doradztwo Personalne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
P.B.A. Doradztwo Personalne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Piaseczno
  3. Słupsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca P.B.A. Doradztwo Personalne - oferty archiwalne

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży B2B – RKS

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Miejsce pracy: woj. Dolnośląskie

      Poszukujemy kandydata do pracy w firmie lidera na polskim rynku producentów samochodowych płynów eksploatacyjnych, autokosmetyków oraz chemii przemysłowej. Współpracujemy z wieloma znaczącymi koncernami paliwowymi zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Nasze produkty dostępne są też w czołowych sieciach marketów w Polsce.

      Zakres obowiązków

      • realizacja strategii Firmy w zakresie współpracy z dystrybutorami oraz obsługa Klientów w kanale B2B
      • realizacja planów sprzedaży na powierzonym regionie,
      • utrzymanie relacji i rozwijanie współpracy z istniejącymi Klientami,
      • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
      • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
      • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
      • zdobywanie zapytań do projektów, prezentacja ofert u klientów,
      • praca na obszarze dwóch – północno zachodnia Polska,
      • kreatywność w budowaniu relacji.

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie,
      • min. 3 lata doświadczenia w branży AUTOMOTIVE lub INDUSTRY,
      • min. 3 lata doświadczenia w sektorze B2B,
      • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,
      • komunikatywność, operatywność oraz determinacja w osiąganiu wyników i realizacji celów,
      • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
      • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego i gotowość do pracy w terenie,
      • podstawowa obsługa programów pakietu MS Office.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • atrakcyjny system wynagrodzenia,
      • zniżki na firmowe produkty i usługi,
      • służbowy telefon do użytku prywatnego,
      • służbowy samochód do użytku prywatnego,
      • komputer do użytku prywatnego,
      • karty przedpłacone,
      • dofinansowanie wypoczynku,
      • paczki świąteczne.

Pracodawcy w Warszawie