Czy to Twoja firma?

Asstra Polska Sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy AsstrA Polska, Twoim zaufanym partnerem w świecie logistyki i transportu. Nasza przygoda rozpoczęła się ponad 26 lat temu w sercu Polski, w Warszawie, i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów, zarówno do i z Rosji, jak i między krajami Unii Europejskiej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Nasze usługi są kompleksowe – od transportu intermodalnego, przez logistykę projektową, obsługę celną, po magazynowanie i konsulting. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze rozwiązania logistyczne są tak zróżnicowane, jak potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, która pozwala nam na działanie nie tylko w Europie, ale również w krajach WNP, Ameryce i Azji. Dzięki temu nasze usługi są zawsze blisko Ciebie, niezależnie od tego, gdzie prowadzisz swoją działalność.

Naszą przewagą konkurencyjną jest własna powierzchnia magazynowa, która umożliwia nam pełną kontrolę nad procesami logistycznymi i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Nie korzystamy z usług podwykonawców, co oznacza, że możemy zaoferować Ci konkurencyjne stawki i optymalizację kosztów logistycznych, nie tracąc przy tym na jakości świadczonych usług.

W AsstrA stawiamy na transparentność – chcemy, abyś miał pełny wgląd w procesy łańcucha dostaw. Rozumiemy, jak ważne jest to dla efektywnego zarządzania Twoim biznesem. Dlatego też każdy nasz klient otrzymuje opiekę konsultanta, który mówi w jego ojczystym języku, co gwarantuje zrozumienie i wygodę komunikacji.

Nasze usługi magazynowe są dostosowane do wymogów branży e-commerce, a także oferujemy takie rozwiązania jak cross-docking czy etykietowanie. Wszystko po to, aby dostarczyć Ci usługę, która jest nie tylko efektywna, ale również elastyczna i dostosowana do Twoich potrzeb.

W Asstra Polska rozumiemy, że zaufanie jest kluczem do sukcesu w każdym biznesie. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to zaufanie, dostarczając usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Asstra Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport hr / kadry księgowość / ekonomia internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center

Oferty pracy Asstra Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Asstra Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca/Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca C+E

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Asstra Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Asstra Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Asstra Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spedytor Międzynarodowy

    Asstra Polska Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • pełny etat
    • AsstrA od ponad 25 lat jest niezawodnym partnerem na rynku usług logistycznych i transportowych. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące realizację międzynarodowych przewozów różnymi środkami transportu, organizację importu i eksportu, konsolidację, odprawę i ubezpieczenie ładunku. AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Łączna liczba pracowników – ponad 1000 osób AsstrA jest obecna w 22 krajach Europy, WNP, Azji oraz Stanach Zjednoczonych.

      Zakres obowiązków

      • Organizacja procesu transportu kontenerowego na terenie Europy Centralnej oraz Zachodniej;
      • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu transportowego;
      • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami.Prowadzenie negocjacji i tworzenie ofert handlowych;
      • Prowadzenie dokumentacji transportowej;
      • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość.

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie kolejowym lub morskim;
      • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym;
      • Doświadczenie w pracy z dokumentami typowymi dla gałęzi transportu kolejowego będzie dodatkowym atutem;
      • Mile widziane doświadczenie w kontaktach i pracy z operatorami kolejowymi;
      • Gotowość do nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami;
      • Samodzielność, umiejętność pracy w grupie, aktywność, chęć podnoszenia kwalifikacji.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Prywatną opiekę medyczną w Centrum Medycznym LUX MED;
      • Pakiet szkoleń;
      • Dofinansowanie do nauki jęzków obcych po okresie próbnym;
      • Opiekę osobistego mentora podczas okresu próbnego;
      • Bezpłatny parking;
      • Dodatkowy urlop w Szwajcarii na koszt firmy dla najlepszych pracowników;
      • Dzień wolny w dniu urodzin.

Pracodawcy w Warszawie